12 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay’ın Kova burcunda açısız ilerleyişi bizi sergüzeşt bir tutumda ilerletebilir. Günün hem sürprizlerine hem de ani gelişmelerine, isyansız ve sakin bir tutumla karşılık vermek gerekiyor.

Koç

İkili ilişkilerde istenilen dengeyi sağlayabildiğinize göre, artık başka konularla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde sık sık seyahat etmek, hukuki durumlarla ve başlarının inançlarını değiştirmekle uğraşmak gibi konularla uğraşabilirsiniz. Bazı gizli kalmış güzellikleri keşfedebilir, beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. 

Boğa

Günün trafiği ve gerginliği ile en rahat mücadele edebilenler sizlersiniz. Şu aralar hayatınızla ilgili birçok konu sürpriz bir şekilde oluşmasına ve gelişmesine rağmen sakinliğinizi koruyorsunuz. Hayallerinize ulaşmaya bir o kadar yakın fakat elinizden kaçırmaya da bir o kadar müsaitsiniz. Ne istiyorsanız peşinden gidin. “Yapamam” demeyin.

İkizler

İkizler burcu sizin çok sık fikir değiştirmeniz, hali hazırda yürüyen projelerin de aksamasına sebep olabiliyor. Hayal gücünüzün ve yaratıcı zekanızın zenginliği sizi geliştirdiği kadar, stabil sürmesi gelişen işlerinizin akışını da bozabiliyor. En önemlisi planlı olmak. Enerjinizi saklayın, size lazım olacak.

Yengeç

Günlük rutinlerinizdeki trafiğin giderek artması gerekiyor. Eğer rehavete kapılıyorsanız bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Günlük trafiğiniz artıyorsa kazançlarınız da parlayacak demektir. Şansınızı boşa harcamayın. Hafif depresif ve hafif agresif bir tutum sergiliyorsunuz. Özellikle de en sevdiklerinize. Herkesin bir sabrı var, unutmamalısınız.

Aslan

En yakınlarınıza karşı sert bir tutum içindesiniz. Öfkenizden nasibini, en çok sizi sevenler alıyor. Maddi anlamda bir şans yakalamanız mümkün ama sadece bir-iki gün için. Aşk hayatınız ve evinizle ilgili konularda hareketlenmeler var. Kariyerinizle ilgili konuları aksatmamalısınız.

Başak

Maddi anlamda ve dünyevi konularda oldukça şanslı olan Başak burçları, gelir elde edecek gizli bir yol bulmuş olabilirler. Özellikle gizli kapaklı konulara olan ilginizin artması, sizi dedektif-vari bir konuma sürükleyebilir. Taşınmaz mülkler konusunda pozitif gelişmeler olacaktır.

Terazi

Kendinizle ilgili konularda bir denge bulmakla hareket edip risk almak arasında kalmış durumdasınız. Risk almayı tercih edebilirsiniz çünkü her konuda şansınız oldukça yüksek. Dış dünyada bulunmaktansa, kendinize, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırmayı tercih edeceksiniz. Teraziler kendi iç seslerini duyma halinden hoşlanır oldular.

Akrep

Rüzgâr sizin arkanızdan bir yıl kadar esti. Artık o kadar da desteklenmiyorsunuz. Sizin de kendiniz için adım atmanız lazım ki; ilerleyebilesiniz. Manevi konularda da durum benzer. Huzur bulmak için iç huzura adım atmak gerekiyor. Aşk hayatınızda kendi beklentilerinizle kendinizi üzmeye müsaitsiniz.

Yay

Yay burcu kendinizi baştan yaratma süreniz dolmak üzere. Bundan sonra konu maddi anlamdaki gelirleriniz ve diğer değer verdiğiniz dünyevi temalar üzerine. Hayalleriniz için kimse fark etmeden gizlice büyümek, adım atmak isterseniz evren sizi destekleyecek. Kapalı kapılar ardında gerçekleşecek anlaşmalar, sizi olduğunuzdan daha yüksek bir mevkie taşıyabilir.

Oğlak

Kafanızın içini kazan gibi doldurdunuz. Son dakikada çıkan ne kadar sorun varsa aklınızda. Üstelik bir planlaması da yok. Kara kara düşünmenin de kimseye faydası yok. Ne yapabileceğinize bakmanız yeterli. Kariyerinizle ilgili şans olarak kabul ettiğiniz bazı konular sizi yanıltabilir. Arkanızdan döndürülen oyunları fark etmeniz gerekiyor. 

Kova

Kendisi yaptığı işin değeri olan Kova burçları, kendi işini yapan Kova burçları, beklenmedik bir şekilde çok daha fazla gelir elde etmeye başlayabilirler. Kariyeri konusunda neredeyse her Kova burcunun istisnasız yükselmesi muhtemel. İlişkiler, evlilikler, arkadaşlıklar bu dönemde Kova burçlarının geri planında ve dikkatlerini bu konulara vermeleri oldukça zor.

Balık

Gün boyu hislerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İçinizden geçen o kadar çok konu var ki. Kafanızın içi, Harry Potter günlükleri gibi. Aşk hayatınızda muhteşem gelişmeler olacak. Haberler biraz gecikmeli gelecek olsa da eninde sonunda istediğiniz haberi alacaksınız. 

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();