12 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 12 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

12 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Enerjetik olarak, siz, siz değilsiniz. Uzun süredir de böyle. Yakında durum değişecektir ancak disiplinli bir şekilde kendi enerjinizi düşürmeye, kendi enerjinizden kötü bir enerji gibi bahsetmeye devam ediyorsunuz. Etrafınızdaki herkes enerjinizin düştüğünün farkında. Toparlanmanız gerekiyor ancak doğru arkadaşlıklarla.

BOĞA

Boğa burcu 12 Aralık haftasına oldukça yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. Yapacak çok işiniz var. Dengeyi bulmuş gözüküyorsunuz. Artık bir yapılacaklar listeniz var gibi. Fakat maalesef yaşam enerjiniz yok. Listeye tik atacak durumda değilsiniz. Bu sebeple bugün, uzun süredir kurduğunuz dengeniz bozulabilir.

İKİZLER

Durumlar karışık biliyorsunuz. Tam bir kavşaktasınız. Bu noktadan sonra işler daha iyiye de gidebilir, daha kötüye de gidebilir. Olumlu taraftan bakarsak; eğer bu kavşağa gelmeseydiniz, uzun bir süre daha aynı rutinde hayatınıza devam edecektiniz. Siz fikirlerinizi hayata geçirmekten çekinmeyin.

YENGEÇ

Yengeç burcu artık su ısındı ısındı, kaynama noktasına geldi. Bu birikmiş öfke, ya enerjisini kolektife bırakacaktır, ya da bir şekilde intikamını alacaktır. Her Yengeç gibi siz de muhtemelen her şeyin acısını en yakınınızdan çıkaracaksınızdır. Bu denklemde ilişkiniz yanacak gibi gözüküyor. Umarım partneriniz sadece dil yarası alır.

ASLAN

Aşk hayatınızda sınandığınız yetmiyormuş gibi, iş hayatınız ve günlük rutinlerinizde de düzen değiştiriyor. İkili ilişkilerdeki garipliğinizi hiç konuşmayalım. Siz gittiniz başka bir siz geldi. Özgür olmaya çalışmalar, özgür bırakma mottoları, nereye kadar sürecek bilemiyorum. Siz Aslansınız. Siz kükreyince güzelsiniz.

BAŞAK

Haftaya yoğun ama istikrarlı bir başlangıç yapıyorsunuz. 12 Aralık haftanın ilk günü olmasına rağmen dünkü mız mız ve depresif halinizden eser yok. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Ailenizin desteği size çok iyi geldi. Aşk hayatınızdaki gelişmeler ve etrafınızdaki minik flörtleşmeler hoşunuza gidiyor.

TERAZİ

Hiç dinlenmemiş gibisiniz. Hiç işe gidesiniz gelmedi. Hatta yataktan kalkasınız gelmedi. Yorgun olduğunuz için değil, ruhen yorgun olduğunuz için. Sizin sıkıntılı enerjisinizi bir şekilde değiştirmeniz ve başka bir noktada tüketmeniz gerekiyor. Yoksa bu şekilde her gün iş yerinizde kendinizi yaralamaya devam edeceksiniz.

AKREP

Gündemi sürekli değişen bir haftaya hoşgeldiniz. Sabah ayrı akşam ayrı programlara hazır olun. Planlar anlık olarak bile değişebilir. Ajandanız karalama defterine dönebilir. İstikrarla ilerlettiğiniz, planlarınızı bozmadığınız tek gündeminiz maddiyat. Kazanç hesaplama, yatırım ve birikim yapma konularında hiç fire vermiyorsunuz.

YAY

Haftaya iyi bir enerji ile başlıyorsunuz. İş yerinizde veya evde, farketmez. Günlük rutinlerinizde kendinizi güvende ve konforlu hissedeceksiniz. Şanslı Yay burçları için haftanın ilk iş günü olması hiçbir şey ifade etmeyecek. Maddi anlamda büyük devrimlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki dengeyi korumak sizin göreviniz haline geldi.

OĞLAK

Haftaya güçlü bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun süredir istikrarla ilerliyorsunuz. Öyle iyi bir askersiniz ki, daha işlerinizi hallederken bile bir sonraki yapavaklarınızın planları kafanızda hazır bekliyor. Duygusal anlamda bir boşluğunuz var. O konuyu da artık 2017’ye bıraktınız.

KOVA

Kava burçları haftaya hem çok şanslı hem de çok enerjik başlıyorlar. Bir tarafınız evde miskinlik yapmak isterdi tabi ki; ancak siz zamanlamanın gücünü bilen insanlarsınız. Her ne kadar son dönemlerde zaman mevhumunuzu kaybetmiş olsanız bile, alışkanlıklar kolay kaybolmuyor. Gelecek için adım adım ilerliyorsunuz.

BALIK

Balık burcu gündeminiz sadece işiniz olmaya başladı. Sorun değil, dönüşüm yakında. Bir süre sonra rahatlayacaksınız. Sadece sorumluluklarınız açısından değil. Aslında sorumluluklarınız artacak ama sizin yaptığınız işte huzurunuz daha yerinde olacak. Keskin konuşmalardan kaçınmanız şimdilik yeterli olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();