12 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçları uyku problemleri yaşıyor olabilirler. Balık burçları maddi anlamda kızgınlıklar yaşıyor olabilirler. Sizin burcunuz 12 Ağustos ’ta Astrolojik olarak hangi etkiler altında?

12 Ağustos Günlük Burçlar

KOÇ

Duygusal anlamda iniş çıkışlar yaşamanıza rağmen hayattan keyif almayı, her anın tadını çıkarmayı biliyorsunuz. Aklınıza gelen fikirleri, özellikle altında kreatif konular yatan girişim isteklerinizi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki uyum ve ahenk artış gösterecek. Evli Koç burçları güzel zamanlar geçirebilirler.

BOĞA

Evinizle ilgili konularda aksiyonlar alıyor olabilirsiniz. Yeni ev almak, satmak, kiralamak, evinize tadilat yapmak ve yeni eşyalar almak gibi konular söz konusu olabilir. Genel anlamda sakin ve uyum yakalayacağınız huzurlu bir gün olacaktır.

İKİZLER

12 Ağustos ‘ta maddi anlamda ucu kaçan harcamalara dikkat! Bu dönem fazlası ile alışveriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Biraz kilo vermiş, fiziksel görüntünüzü spor ile daha güzel bir forma getirmiş olabilirsiniz. Bu da siz de kendinizi gösterme ve daha fazla giyim kuşama yatırım yapma ihtiyacı doğuruyor olabilir. Kesenizin dengesini bozmamaya dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ

Duygusal anlamda toparlandınız. Daha istekli ve motive bir şekilde kendiniz için yatırım yapmaya devam edebilirsiniz. Birlikte olma halinin bilinçaltınızdaki güven duygusunu beslediğini fark edebilirsiniz. Partnerinizin üstünüzde büyük bir gücü var. Bu güç size adım adım yükselmenizde yardım edecek.

ASLAN

Kendinizi ortaya koymak konusunda ısrarcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Sergilemelisiniz de. Yaptığınız işler ile anılmak size çok yakışıyor. Yaratıcılığınızdan şüphe etmemelisiniz. Kötü yorumlar motivasyonunuzu düşürüyor olabilir. Siz kendinizden emin olmalısınız.

BAŞAK

Başak burcu bilinçaltınızın sizi zorladığı, uyku problemleri yaşayarak uyandığınız bir gün olabilir. Gün içinde meditasyon, masaj yaptırmak gibi rahatlatıcı aktiviteler yapmak size çok iyi gelecektir. Ani kayıplara söz konusu olabilir. Giden insanlara gereğinden fazla anlam yüklememelisiniz.

TERAZİ

İlişkilerinizde dengeyi kurmak isterken, ani bir karar ile fazlaca uyum gösteriyor, fanatik bir şekilde sizin olmayan düşünceleri sadece uyum sağlamak için kabul ediyor olabilirsiniz. Dışarıdan çok sevecen ve sıcak kanlı olarak algılanıyorsunuz. Böyle olmasını sevdiğinizi biliyorum ama kendiniz olmaktan da vazgeçmemelisiniz.

AKREP

12 Ağustos ‘ta lider sıfatınızı geri kazanmak için adım atıyor olabilirsiniz. Bulunduğunuz çevrede fark edilmek yeniden güçlü bir imaj çizmek istiyorsunuz. Günlük rutinlerinizde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızla ilgili kafa karışıklıklarınız bazı hayal kırıklıklarınız söz konusu olabilir.

YAY

Yakın çevrenizin hayatınızla ilgili her detayı bilmesine gerek yok. Bazı sınırları korumakta zorlanıyorsunuz. Mesafe koymak başka bir durum, özel alanlarınızı belirlemek başka bir durum. Duygusal anlamda, romantik ilişkilerde çok fazla iniş-çıkışlar yaşıyor olabilirsiniz. Bir süredir verdiğiniz hayat sınavları ile alakalı güzel gelişmeler olabilir.

OĞLAK

Enerjinizi doğru kullanmak, yeterince pozitif olmak konusunda zorlanabilirsiniz. Son zamanlarda işler pek de istediğiniz gibi ilerlemiyor olabilir. Maddi anlamda sınırlarınızı korumanız gerekiyor. Çok fazla para harcıyor veya gelirlerinizden fazla giderleriniz oluyor olabilir. Kendi ruh dengenizi de korumanız ve önemsemeniz gerekiyor. Biraz dinlenmelisiniz.

KOVA

Kova burçları geçmiş ve gelecek birbirinden çok farklı olacak. Zaman sizi büyütmek ve geliştirmek için akıyor. Özellikle toplumdaki imajınız ve kariyeriniz büyümeye devam edecek. Ufak tefek aksilikleri genel kabul etmemelisiniz. Huzurlusunuz ve kimsenin huzurunuzu bozmasına izin vermiyorsunuz.

BALIK

Balık burcu maddi anlamdaki gelişmeler sizi kızdırıyor olabilir. Ani iniş çıkışlardan sıkılmış olabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak belli etmek konusunda hırçın davranıyor olabilirsiniz. Evinizle ilgili, ailenizle ilgili, yuvanızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Genel anlamda keyifli bir gün.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.