12 - 18 Aralık 2016 Çocuk Etkinlikleri

12 - 18 Aralık 2016 Çocuk Etkinlikleri. Çocukların ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; onların güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar.

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

12 - 18 Aralık 2016 Çocuk Etkinlikleri

Sunay Akın ile Görçek
İstanbul - Avrupa
MOİ Sahne
Sunay Akın, yeni gösterisi ile seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Kağıt gemilerden emekli kaptanımız izleyicilerini bu gösterisinde seyir defterinin yeni sayfalarını okumaya davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 12 Aralık
Yaş Grubu: 6 +
Niloya Müzikali 2
İstanbul - Asya
Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Niloya Müzikali 2, 17 Aralık'ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'ndeki gösterisinde yeni maceralar, eğlenceli şarkılar ve sürpriz karakterlerle çocuklara muhteşem bir zaman dilimi sunuyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Aralık
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Şarkını Söyle
Türkiye Geneli
Sinemalarda
Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen animasyon, müzikal - komedi filmi "Şarkını Söyle", herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor.
Etkinlik Tarihi: 9 Aralık'tan itibaren
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Parti Hayvanları Müzikali
İstanbul - Asya
Caddebostan Kültür Merkezi
Düşünceli fakat aklı kıt ayı Panda, çok aç bir şekilde uyanıyor. Kamışsız kaldığını fark ediyor ve arkadaşlarına haber veriyor. Arı ve Kedi ile birlikte raydan çıkan bir yolculuğa başlıyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Aralık
Yaş Grubu: 3 +
Salyangozun Yolculuğu
İstanbul - Avrupa
Borusan Contemporary
30 dakika süren rehberli, anlatımlı gezide koleksiyon sergisinde yer alan Jesse Fleming’in “Salyangoz ve Jilet” adlı video yapıtı yakından inceleniyor. Ardından salyangoz figürünün eskizleri yapılıyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Aralık
Yaş Grubu: 5 - 8
Karlar Ülkesi Frozen
Ankara
Yeni Sahne
Krallık kötü bir kehanetle karlar içerisinde kalmaya mahkum bırakılır. Anna ve arkadaşları bu duruma son vermek için karlar kraliçesini bulmaya ve kehaneti sona erdirmeye çalışıyor.
Etkinlik Tarihi: 17 Aralık
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.