11 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Venüs Başak titizliği, Ay’ın İkizler burcunda ilerlemesi ve Merkür’ün Aslan burcunda olması; Başak ve İkizler burçlarının görünürlüğünü arttıracaktır. En fazla ön plana onlar çıkacağı için, daha kusursuz olmaları için çabalamaları gerekiyor. Günün enerjisi pozitif!

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Gereğinden fazla beklenmedik duygulara sahipsiniz. Bir hüzünlü bir eğlenceli olduğunuz dakikalarda aslında kimin için ne hissettiğinizi anlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kimin uzaklığı size problem yaratıyor? Kim size kendinizi daha değerli hissettiriyor? Yöneticiniz Mars’ın Kova burcundaki geri hareketi, bir çok konuda daha mantıklı geri dönüşler yapmanızı sağlayacaktır.

Boğa

Kariyeriniz konusunda değişen düşünceleriniz var. Bulunduğunuz noktadan farklı bir noktaya yönelmek istiyor olabilirsiniz. Çevreniz ile olan ilişkileriniz doğru bir noktaya gidiyor. İstediğiniz insanlarla istediğiniz konularda iletişim kurabiliyorsunuz. Maddi anlamda yeni alternatifler söz konusu olabilir. 

İkizler

İkizler burcu herkesin düşüncesine saygı duyuyor, herkese adil davranmaya çalışıyorsunuz. Bazı davranışlarınız, bir süredir sizi izleyen birilerinin dikkatini çekebilir. Bekar İkizler burçları için aşktan yana hareketlilik söz konusu olacaktır. Alternatiflerin çokluğu egonuzu okşayabilir. Ön plandasınız. Hata yapmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Yengeç

Fiziksel anlamda güçlü ama duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Hislerinizi belli etmemek konusunda ısrarcı, herkese karşı soğuk ve mesafeli bir tutum içerisine girebilirsiniz. Kendi içinizde yaptığınız konuşmalar ve kendinize verdiğiniz mesaj egonuzu okşuyor. Ancak dışarıdan hiç de kendi gördüğünüz gibi gözükmüyorsunuz. Benden uyarması.

Aslan

İkili ilişkilerde, uzun soluklu ilişkiler ve evliliklerde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Zamana hizmet etmeyeni ve sorun çıkaranı hayatınızda istemiyorsunuz. Öz disiplininizin yüksek olduğu şu günlerde diyet yapmayı düşünebilir, yaptığınız diyetlerde başarılı olabilirsiniz. Eğer fazla kilolarınız veya rahatsız olduğunuz bir şey varsa, doğum günleriniz gelmeden harekete geçmenizi tavsiye ederim.

Başak

Etrafınıza faydalı olmak, insanların mücadele ettiği zamanlarda onlara destek olmak istiyorsunuz. Herkese yardım eli uzattığınız için çevrenizdeki herkes de sizi destekliyor. Kısa ama keyifli yolculuklar söz konusu olabilir. Merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Biraz daha uyumlu olursanız, daha kolay ilerleyebileceksiniz.

Terazi

Evli Terazi burçlarının evliliklerindeki iniş-çıkışlar çevrelerindeki insanlarla olan ilişkilerinde başarısız olmalarına sebep oluyor. Her ne olursa olsun moralinizi bozmamalı ve sürprizlere açık olmalısınız. Hayatın her anı mucizelerle doludur ve siz de buna şahit olacaksınız. Hali hazırda mucizeleri karınlarında olan Terazi burçları ise dikkatlerini sürece vermeliler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bebekten Sonra Evlilik - Doğumdan Sonra İlişkiler

Akrep

İş hayatınızda yeni teklifler alabilir, kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizle ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir. Bir süredir yurt dışında olan Akrep burçları ise ülkelerine dönüş yapacaklar. Evlerinden uzak olan Akrepler yine evlerine dönüş yapıyorlar. Yuvanıza dönmek size çok iyi gelecek.

Yay

Yay burcu genel anlamda zorlandığınızı siz de farkındasınız. Sanki hayatınız akmıyor. Tıkandığınız noktalara bir süre daha çözüm bulamayabilirsiniz. Ortaklıklar yapmak ve başkalarının kaynakları ile fikirlerinizi buluşturmak için doğru zamanlar olabilir. Sürekli aynı şeyleri yapmak sizi sıkar. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Oğlak

Harcamalarınıza, internet alışverişlerinize ve güvenlik gerektiren işlemlerinize dikkat etmelisiniz. Sınırlarınızı koruyamadığınız için, size ait olan şeylerden faydalanmak isteyenler olacaktır. Bazı kayıplar hayatınızda yeni kazançlara sebep olabilirler. Satürn ve Plüton’un gücünü pozitif olarak kullanmak için, çok çalışmalı ve dönüşmesi gerekeni mutlaka dönüştürmelisiniz.

Kova

Kendinize koyduğunuz sınırları geçebilenlere özel bir sempati besliyorsunuz. Kendinizi mutlu etmek için her şeyi yapabilecek durumdasınız. Bulunduğunuz organizasyonu, işi, çevreyi değiştirmek istiyorsunuz. Maddi anlamda yara almış durumdasınız. Onaracak güç de sizde var. Sadece yönünüzü paraya çevirme vaktiniz geldiğinin bilincinde olmalısınız.

Balık

Aşk hayatınızda hareketlenmeler var. Belki de aşka ihtiyaç duymadığınız çok mutlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Tek sorun bir olmak, bütün olmak ve ilgi görmek istemeniz. Geleceğiniz konusunda kafanız karışmış durumda. Duygusal anlamda ise savunmasız bir haldesiniz. Yardım çağrılarınızı duyacak insanlar var. Bunun için çok şanslısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yalnızlığın Değerini Bilmek

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load