11 Şubat 2018 Günlük Burç Yorumları

Pazar günü diye içinize kapanmayın. Dinlenin ama sosyalleşin de. Kova burcunun enerjisinin hakim olduğu gökyüzünde daha önce denemediğiniz bazı şeyleri denemeniz için destek var.

Koç

Duygusal anlamda kendinizi yönetmeye çalışmayın. Duygular vardır veya yoktur. Onları yönetemezsiniz. Hala içiniz cız ediyorsa sebebi unutamamaktır. Sebebi sevmektir. Bir ışık yakın kendinize, bir şans verin. Kendinizi anlatmaya çalışın. Gerekirse özür dileyin. Yere düşsün burnunuz, eğilin kaldırın. Bir şey olmaz. Olursa da güzel şeyler olur.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

Boğa

BOĞA

Ön planda olacağınız, özellikle yaptığınız iyilikler ile takdir toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hareket enerjiniz giderek yükseliyor. Temponuzun artması da hareket enerjiniz ile doğru orantılı. Kayıplar üzerine temalar var. Tekâmül ne ise onun hesabını vermeniz gerekiyor.

İkizler

Hem sosyalleşeceğiniz hem de güzel zaman geçireceğiniz bir Pazar günü sizleri bekliyor. İlişkiler bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle romantik ilişkiler birtakım sınavları vermek zorunda kalabilir. Hayat sadece partnerlik ilişkileri de değil. Bunu da unutmayın. Çocuklarınıza ve ailenize zaman ayırmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ailece Keyifle İzleyebileceğiniz Disney Gençlik Filmleri

Yengeç

Moralinizi düzeltmenin bir yolunu bulmanız gerekiyor bu bir. İkincisi sizin kadar koruyan kollayan bir insanın bir an önce bu bencillikten kurtulması gerekiyor bu da iki. Canınız yanınca hırçınlaşıyorsunuz biliyorum. Yine de keskin sirke ancak küpüne zarar verecektir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kerevizin Sinirler Üzerindeki Mucizevi Etkisi

Aslan

Dün size başkalarını da önemseyin dedim diye, kendinizi düşünmekten de vazgeçmeyin sevgili Aslan burçları. Ayrıca kimsenin sizin özgüveninizi yaralamasına izin vermeyin. Sizin ne kadar harika insanlar olduğunuzu bilmesi gerekenler zaten biliyor. Neşenizi kaybetmeyin. Hayat güzellikleri ile geri gelecek. Biraz daha sabır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

Başak

Başak burcu geleceğe umutla bakacağınız, pozitif enerjinizi hiç kaybetmeyeceğiniz güzel bir Pazar günü sizleri bekliyor. Günün yıldızı sizlersiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeniden yapılandıracak gücünüz var. Yıkıntıların altından küllerinizden doğabilirsiniz. Kendinize güvenin. Şansınıza güvenin.

Terazi

Terazi burçlarını bol aksiyonlu ve eğlenceli bir hafta sonu bekliyor. Şans yanınızda olacak. Beklenmedik biri ile tanışabilir, beklenmedik şekilde mutluluklar yaşayabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler Pazar gününe damga vuracaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonu Kaçamağı Yapabileceğiniz Yerler

Akrep

Hayat rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve bazı kararlarınızı uyguladığınız bir Pazar günü olacaktır. Derleme- toplama işleri veya biriktirdiğiniz herhangi başka konularla uğraşabilirsiniz. Kazalara dikkat etmeniz gerekiyor. Acele ile hareket etmekten kaçınmalısınız. Ailenize ve çocuklarınıza özen göstermeli, birtakım karışıklıkların olmaması için kararlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz.

Yay

Sizin moralinizi bozan, drama sürükleyen ne kadar konu veya kimse varsa uzağında durmaya çalışmalısınız. Belli ki bugün olan bitenden etkilenmeye fazlaca meyillisiniz. Kaçmaya çalışmayın. Fark etmeye çalışın. Sizi bu kadar empati yapmaya zorlayan konular neler. Bazen her şeyi halledeyim derken atıl kalıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Oğlak

Düne göre biraz daha iyi ama genel olarak yine karamsar bir yapıdasınız. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünmeye meyillisiniz. Maddi anlamda fırsatlara açıksınız. Aklınızda bazı projeler var ise değerlendirebilir, onlar için aksiyon alabilirsiniz. Yine yatırım yapmak, gayrimenkul sahibi olmak için oldukça uygun bir gün.

Kova

Güneş tam tepenizde sizi pırıl pırıl aydınlatıyor. Güzel haberler duymaya, çevrenizle mutlu zamanlar geçirmeye hazırlıklı olun. Evren sizi mutlu etmek için dönüyor. Kucak açın ve sarılın. Hayatınızda kötü şeyler oluyorsa da, bilin ki aslında yine sizi korumak ve mutsuz olmanızı engellemek için oluyor. Umut ekin, hayal biçin. Duygularınız sizi aşağı çekmeye çalışırsa da “hayır” deyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Psikoloji Nedir?

Balık

Balık burcu tatlı tatlı aksiyon alma zamanı. Bugün duygusal olarak bazı problemleri çözmek için oldukça uygun bir gün. Geçmiş kırgınlıklarınızı gözden geçirebilir, klasörleyebilir ve artık unutabilirsiniz. İkili ilişkilerde, özellikle romantik ilişkilerde ahenk geri kazanılıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load