11 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 11 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

11 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, 11 Ocak iletişim anlamında içinize kapanmayı tercih ettiğiniz bir gün. Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz yakın insanlar dışında kimse ile konuşmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi yorulmuş hissediyorsunuz. Bir süre kabuğunuzun içinde kalmak ve hiç çıkmamak. Eski sosyal haliniz yok. Kendinizi keşfetmeye uygun zamanlardasınız.

BOĞA

Maddi anlamda kendinizi biraz daha güvende hissettiğiniz bir gün olacaktır. Tüm içsel sıkıntılarınıza rağmen görevlerinizi yerine getirmekte hiç zorlanmayacaksınız. Geleceğinizi planlamak için güzel etkiler var. Karşılaştığınız fırsatları tepmemelisiniz. Eğitim-öğretim konularında fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İKİZLER

İş ilişkileri veya partnerlik ilişkileri, hangisi olursa olsun, ilişkilerdeki problemleri bir an önce toparlamanız gerekiyor. Herkes sizin dilinizi konuşamıyor, artık bunu kabul etmelisiniz. Bazen de siz insanların dilinden konuşmaya çalışmalısınız. Yurtdışına seyahatler söz konusu olacaktır. Bir aksilik yaşamamak adına planlarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Kendinizle bazen o kadar uğraşıyorsunuz ki… Ya da bazen o kadar fazla kendinize dönüyorsunuz ki, aramızda sizleri görmek imkânsız oluyor. Geçmiş konuları hiç konuşmayın. Artık tamamen unutmanızın zamanı geldi. İlişkilerde devrimler yaşanmaya müsait. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için biraz daha yumuşak olmanız gerekiyor.

ASLAN

Aslan burcu ikili ilişkiler önem kazanıyor. İletişim gücünüz arttıkça, çevrenizdeki insanlar ile olan ilişkilerinizi dengeledikçe, daha fazla insanla tanışma fırsatı buluyorsunuz. Çevrenizdekiler aslında sizin ne kadar keyifli bir insan olduğunuzu anlamaya başladı. Yanlış anlamalara son verme fırsatı yakalıyorsunuz. Özgüveninizi kaybetmeyin.

BAŞAK

Aşk hayatınızda yeni bir dönüşüme hazır olun. İster bekar olun, ister ilişkiniz olsun, ister evli olun durum değişmez. Farklılaşmaya, dönüşüme, dünyanızın değişmesine hazır olun. Evren sizi değiştirmek isterse değiştirir. Mucizelere inanın ve hayattan asla ümidinizi kesmeyin.

TERAZİ

11 Ocak sizin için oldukça güzel bir gün olacaktır. Kendinizi geliştirmeye ve yeni şeyler öğrenmeye açık olacaksınız. Çok yönlüsünüz ve birden fazla konu ile ilgilenebileceksiniz. Geçmiş arkadaşlıklar ve yakın ilişkileri birbirine bağlamak isteyebilirsiniz. Özlediğini bazı insanlar var. Boşluklarını dolduramadığınız kimseleri hayatınızdan çıkarmaya çalışmamalısınız.

AKREP

Akrep burcu bugün sizin için sıkıntılı bir gün olabilir. Duygusal olarak kapana kısılmış veya kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Birçok insan işe gidemediği veya kar sebebi ile evde kaldığı için sevinebilir. Ancak siz onlardan biri değilsiniz. Siz planladığınız an planladığınız şekilde gündemlerinizin ilerlemesini istiyorsunuz. Evde güzel vakit geçiriyor olsanız bile, durum değişmiyor.

YAY

İkili ilişkiler, sevdiklerinizle birlikte olmak size çok iyi geliyor. İnsanlar sizinle mutlu oluyorlar. Pozitif enerjiniz herkesin kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Kendinize de çevrenize davrandığınız kadar iyi davranabilseniz, hayat güllük gülistanlık olur. Bazı haberler kendinizi baştan sona değiştirmenize sebep olabilir.

OĞLAK

Maddi anlamda oluşacak güzel gelişmeler, günlük hayatta rahatlamanızı sağlayacak. Özellikle 2017’de maddi anlamda çok rahatlayacaksınız. Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Zamanla daha iyi hissedeceksiniz. Bugün evde olmak, dinlenmek ve ev işleri ile uğraşmak size çok iyi gelecektir. Bazı konularda kafanız karışıyor olabilir. Karar vermek için biraz daha bekleyebilirsiniz.

KOVA

Maddi anlamda oluşacak güzel etkilere hazır olun. Paranın nereden nasıl geleceğini anlayamayacaksınız. Maddi anlamda bazı umutsuzluklarınız olabilir. Kendinizi yaralamayın. Serbest bırakın. Para zaten size gelecek. Öğrenmeye ve öğretmeye çok açıksınız. Bilgi birikimlerinizi aktarmak için çok doğru bir zaman.

BALIK

Balık burcu bilinçaltınızın size oynadığı oyunlara yenik düşmemelisiniz. Birçok Balık burcu duygusal problemler yaşıyor olabilir. Ruhsal problemlere, öfke patlamalarına, depresyona ve bu tarz problemlere çok yatkın bir dönemdesiniz. Kendinizi ihmal etmeyin. Gerekiyorsa destek alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();