11 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçlarının ailevi konularda düzenlemesi gereken temaları var. Adaletin kantarı biraz eğrilmiş olabilir. Yay burçları ise uzaklaşma isteğindeler. Her zaman oldukları kişilerle olmak istemiyorlar. Sizin burcunuz 11 Mart  Cumartesi günü için size neler söylüyor?

11 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu aşk hayatınızla alakalı kafanızı hemen toplamanız gerekiyor. Artık zamana bırakamazsınız. Ne istiyorsunuz, bundan emin olmalısınız. İsmini koyun ve ismini koyduğunuz hedefe doğru hareket edin. Kimse sizin verdiğiniz kararları erteleyemez. İnsan istedikten sonra her şeyi yapabilir. Özlüyorsanız özlüyorsunuz, istiyorsanız istiyorsunuz, bu kadar.

BOĞA

Ailevi konularda düzenlenmesi gereken temalarınız var. Adaletin çizgisi biraz eğrilmiş olabilir. Bazen birçok şeyi aynı anda düşünürken, önünüzdeki konuları unutuyorsunuz. Çok sıkıştığınızda bir ajanda tutmalısınız. Sonra söz verdiğiniz insanlar size kırılıyorlar. Onları düşünmediğiniz için değil, yoğunluğunuzdan ama onlar bunu bilmiyorlar.

İKİZLER

Kariyer hayatınızda bir akış var ama maalesef bu akış kontrol edebildiğiniz bir akış değil. Çok fazla yara bere almamak için kendinizi serbest bırakmanız gerektiğini söylemiştim. Elbet kontrol tekrar elinize geçecek. Şimdi pozitif anlamda kontrolsüz gelen fırsatları değerlendirin. İlişkilerdeki problemler devam ediyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu maddi konuları düzenlemeniz gerekiyor. Çok fazla harcama yapasınız var yapmayın. Eğer bir harcama yapacaksanız, yeni bir şeyler öğrenmeniz ve keşfetmeniz için olsun. Hukuki bazı konular gündeme gelebilir. Kendi kendinize zarar verecek şeyler yapmadığınız sürece sonuçlar lehinize olacaktır.

ASLAN

11 Mart ‘ta kendiniz için aksiyon alabilirsiniz. Bugün biraz daha fazla aksiyon gücünüz var ve bir miktar daha ayaklarınız yere basıyor. İletişim yönünüz çok kuvvetli, hayatınızda kötü giden kısımları bu gücünüz sayesinde bir nebze olsun toparlayabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu hiç kötü düşünmeyin. Kötü bir şey olmayacak. Her ne olacaksa olsun, sizin iyiliğiniz için olacak. Yarın Başak burcunda gerçekleşecek olan Dolunaydan en çok etkileneceklerden birisi sizsiniz. Hayatınızda farkındalığını hissettirecek değişimler olması son derece normal. Ancak yeniye yer açmak için.

TERAZİ

11 Mart günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekebilir. Bir süredir size fazla gelen insanlar var. Geçmişe dönük pişmanlıklarınız da var. Güzel bir temizlik yapabilirsiniz. Tabi ki insanlara hayatımdan çıkın diyemezsiniz, ancak belli bir mesafeyi kafanızda oluşturabilirsiniz. Yoğun bir gün olacaktır.

AKREP

Günün Cumartesi olmasının hiçbir önemi yok sizin aklınızda hala işiniz, hala kariyer hayatınızın planı, hala para hesapları var. Belki de haklısınız, hayatın gerçekleri bunlar. Ancak sizin bu dönemde daha fazla heyecanlanmanız gereken konular var.  Öyle değil mi?

YAY

Yay burcu sevdiğiniz insanlarla kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Bu aralar her zaman olduğunuz yerlerde olmak, her zaman vakit geçirdiğiniz insanlarla vakit geçirmek istemiyorsunuz. Evde olmak yerine başka bir yerde evde olma duygusunu arayabilirsiniz. Söylenenlere pek kulak asmayın. Herkesin yanılma payı var.

OĞLAK

İletişim trafiğiniz oldukça yüksek. Bu ara hep birileri veya bir şeyler hakkında haberler alıyorsunuz. Ancak ne kadarı doğru ne kadarı değişip gelmiş orası şaibeli. O yüzden size söylenilenlere hemen itibar etmeyin. Siz de duyduklarınızı başkaları ile paylaşmayın. Zira çevrenizdeki herkes birbirini yanlış anlamaya oldukça müsait.

KOVA

Kova burcu 11 Mart ‘ta ilişkilerinizi düzenlemek istiyorsunuz. Keşke her şey yerli yerine koyularak çözülse. Açılmış yaralarınızı tamir etmekte zorlanıyorsunuz. Dolunay yaklaşırken bu konuları düşünmeniz çok önemli. Özellikle iletişimde marazları olan kişiler için. Detayları yaseminorman.com’dan okuyabilirsiniz. Özetle içinize dönüp bakma zamanınız.

BALIK

İlişkilerinizi düzenlemek açısından çok şanslı bir gündesiniz. Aksiyon gücünüz yüksek. Hiç beklemediğiniz yerlerden kazanç elde edebilirsiniz. Geçmişten birikmiş borçlarınız varsa, onları da tahsil ediyor olabilirsiniz. Mum kendi dibini aydınlatamazmış. Sizin de ışığınız çok yüksek, herkese enerji veriyorsunuz ama, kendinize faydanız yok.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();