11 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 11 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

11 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Sosyal çevreniz ve sevdiğiniz insanı karşı karşıya getirecek, sizi arada bırakacak durumlar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı geçmiş gündemleri tekrar konuşmak, izah etmek zorunda kalabilirsiniz. 11 Kasım ‘da hayat sizi zorlayabilir. Bazı konular ciddi anlamda canınızı sıkabilir. Bir gidip bir gelen enerjiniz mücadele etmenizi zorlaştırabilir.

BOĞA

Yakın çevrenizde sosyal kelebek gibisiniz. Herkese mavi boncuk dağıtıyorsunuz. Hayatınızın göbeğine yerleşmiş olan partnerlik ilişkinizden kalan zamanda okumaya, hobilerinizle ilgilenmeye ve yüksek öğretimle ilgili konuları değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Marjinal kariyer değişimlerine kendinizi hazırlayın.

İKİZLER

Bir şeylerden fedakarlık yapmadan hayatta ilerlemenin zor olduğunu yaşayarak öğrendiniz. Hayatınızda yine bir seçim teması söz konusu. Yine bir şeylere sahip olmak için, elinizdeki bazı şeyleri feda etmeniz gerekecek. Kısıtlanma duygusunu sevmiyorsunuz. Baskı altında kaldığınızı hissedebilirsiniz.

YENGEÇ

Kariyer hayatınız ile alakalı bazı tedirginlikler hissedebilirsiniz. Aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Değişim çok uzakta değil. Bugün her zamankinden fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bir takım sınırlamalarla karşılaşabilir, mesaiye kalmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde yapıcı olmaya çalışmalısınız.

ASLAN

Geçmiş ilişkiler gündeminize gelebilir. Bazı konular sevgiliniz tarafından yüzünüze vurulabilir. Siz takdir edilmeyi seven bir burçsunuz. Partnerinizin sizi küçük düşürecek şeyler söylemesi sizi çok rahatsız ediyor. Çok çalışmanız gerekiyor. Yaratıcı fikirlerinize ekibinizin ihtiyacı var. Yer değiştirmekle alakalı hızlı kararlar almamalısınız.

Aslan burcu için günün mottosu:

Ben değerliyim.

 

BAŞAK

Yakın çevrenizde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Bazı derin ilişkiler kurdunuz ve bu sizi rahatlatıyor. Artık etrafınızda sırtınızı dayayabileceğiniz ve güvenebileceğiniz çok daha fazla insan var. Aşk hayatınızda marjinal duygulara hazır olun. Daha önce hiç hissetmediğiniz duygular hissedebilirsiniz. İş hayatınızdan kaçmaya değil, dört elle sarılmaya bakın.

TERAZİ

Terazi burcu maddi anlamdaki sıkıntılarınız son buluyor. Sağlam bir kaynaktan, sağlam bir gelir elde edebilirsiniz. Hayatınızın sınırlarını tekrar düzenlemeniz gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizdeki bazı insanlar ile aranızdaki ilişkinin ne olduğunu netleştirmelisiniz. Yeniye yer açamıyorsunuz çünkü eski her şeyi saklıyorsunuz.

AKREP

Sağlıkla ilgili beklenmedik problemler yaşamamanız için önce düşüncelerinizi şifalandırmalısınız. Aklınıza taktığınız her konu ileride bir sağlık sorunu olarak karşınıza çıkabilir. Akrep burcu kadar derin saklamalar yapan bir burç yoktur. Kendinizi iyi hissetmeniz, bir çok burçtan daha önemli. İlişkilerinizi sağlamlaştırmaya çalışmalısınız.

YAY

Ne düşünüyorsanız, geceleri ne hayal ediyorsanız, hayat karşınıza onu çıkartıyor. Rezonans kanunu. Hiçbir şey düşünmez sürekli erteler ve kaçarsanız, tabi ki hayat da erteleyecek ve size bir şey vermeyecektir. Bir an önce aksiyon almanız gerekiyor. Kendiniz için güzel bir şeyler yapın. Özellikle psikolojinizi şifalandırmanız gerekiyor.

OĞLAK

Eviniz ile alakalı bir takım beklenmeyen sorunlar söz konusu olabilir. 11 Kasım ‘da duygusal konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Biliyorum çok duygusal bir insan değilsiniz ama nihayetinde sizin de bazı yumuşak karınlarınız var. Gücünüzü tek bir yere akıtmak zorunda değilsiniz. İsediğiniz her temaya zaman ayırmalısınız.

KOVA

Kova burcu istediklerinizi gerçekleştiremediğinizde biraz sinirli olabiliyorsunuz. İstediklerinizi gerçekleştirmek içinse hareket etmeniz gerekir. Hem sabit hayatınıza devam edip hem de beklenti içerisinde olmamalısınız. Olursanız bugün olduğu gibi duygusal anlamda yıpranırsınız. Yeni bir kurs, seminer, eğitim gündeminize gelebilir.

BALIK

Sevdiğiniz kişinin, fiziksel veya düşüncesel anlamda sizden uzaklaşması sizi derinden sarsıyor. Hiç belli etmeseniz de, hatalarınızın farkındasınız. Haftanın bu son iş gününde, kariyer hayatınızda çok güzel gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek ve sosyalleşmek için çok uygun bir gün.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();