11 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları âşık oluyor, Oğlak burçları duygusal değişimler yaşıyor. Havalar ısınıyor, iyice ruhumuza yaz geliyor. Gökyüzünde 11 Haziran ‘da neler oluyor?

11 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

11 Haziran istekleriniz konusunda daha kararlı olduğunuz bir gün. Duygusal anlamda kararsızlıklarınız ve iniş-çıkışlarınız söz konusu olabilir. Maddi anlamda birkaç yerden pozitif haberler alabilirsiniz. İlişkiniz konusunda sıkıntınız kalmadı. Şanslı bir gün.

BOĞA

Boğa burcu maddi konulara çok fazla odaklandınız. Doğal olarak pozitif ya da negatif olarak bu konular da hayatınızda büyüyor. Ailevi konularda geçmiş hikayelere dönüp durmaya gerek yok. Artık önünüzde başka bir zaman dilimi, başka bir yaşam var. Günlük hayatınızdaki huzurun tadını çıkarın.

İKİZLER

Evliliğiniz ve arkadaşlarınız arasında kalmanızın sebebi siz olabilir misiniz? Hayattaki en önemli şey denge. Bunu en iyi siz biliyorsunuz. Zamanlama hataları sizi yolda bırakıyor. Sosyal yaşamın büyüsü ile anlık heveslere kapılıp değer verdiğiniz ve en önemlisi size değer veren insanları kırmayın.

YENGEÇ

İstikrarlı davranışlarınız sayesinde istediklerinizi kolaylıkla elde ediyorsunuz. Son zamanlarda oldukça azimlisiniz. Rutin davranışlarınız hayatınızın en önemli parçası haline geldi. Spor yapmak, rejim yapmak veya resim yapmak, hayatınızın merkezi oldu. Hobilerinizi işe dönüştürebilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu eğer bekarsanız çok sağlam âşık olacaksınız. Uzun soluklu ilişkiniz varsa dikkat. Sonlanma arifesinde sınavlar veriyor olabilir. Eğer bu sınavları geçerseniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabileceksiniz. Evli iseniz de sınırlara dikkat. Alan kavgaları söz konusu olabilir.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları bugün şansınızı denemeyi sakın ihmal etmeyin. Tüm şans oyunlarından kazanç sağlama ihtimaliniz çok yüksek. Gelecek ile ilgili umutlar taşıyorsunuz. Kendi işinizi kurmak için adımlar atıyor olabilirsiniz. Kendi işi olan Başak burçları ise iyi bir döneme giriş yapıyorlar.

TERAZİ

Kısa yolculuklara çıkıyor, yeni eğitimlere katılıyor olabilirsiniz. Keyfiniz yerinizde. Partneriniz ile olan iletişiminiz daha iyi bir noktaya geldi. Her ne kadar sınırları korumakta zorlanıyor olsanız da, bugün bu konuda fazla sıkıntı yaşamayacaksınız.

AKREP

11 Haziran hayatınızda tam doğum zamanı. Yani doğumla gelen, bazı sıkıntılardan sonra yeni başlangıçlar yaptığınız konularda mutluluklar yaşayacaksınız. Artık kelebeğin kozasından çıkma vakti geldi. Kendinizi izin verin, bu dönüşümün tadını çıkartın. Çok fazla değişiklik bir anda üst üste gerçekleşebilir.

YAY

Tüm sırlar gün yüzüne çıkıyor. Uzun süredir belli etmediğiniz ne kadar duygunuz varsa, bir anda ortaya dökebilirsiniz. Her ne kadar mutlu gözüküyorduysanız da olan biteni hep içinize atıyordunuz. Şov sona erdi. Şimdi gerçeklerle yüzleşme zamanı. “Bana olmaz” demiştiniz belki. Her şey insan için.

OĞLAK

Oğlak burcu duygusal dönüşümlere hazır mısınız? Bugün içinizdeki her şey bir anda değişebilir. Sabah uyanıp birini sevdiğinizi hissedebilir veya bir anda duygularınız olan birine duygularınızın bittiğini fark edebilirsiniz. Sağlık sorunları olan Oğlak burçları iyileşme devresine geçiş yapıyorlar.

KOVA

En son bu etkiler haritanızda olduğunda âşık olmuştunuz. Hadi hayırlısı. İşler karışıyor. Unuttuğunuz duyguları tekrar hatırlıyorsunuz. Günlük rutinlerinizi bir kenara atabilir, tekrar lise yıllarınıza geri dönebilirsiniz. Çok güzel haberler alacaksınız.

BALIK

11 Haziran ‘da en değer verdiğiniz konularda pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak hayal kırıklıkları, yanlış planlar ve aldanmalar söz konusu. Şimdi kaçtığınız her konu ile yüzleşmek zorundasınız. Çok değer verdiğiniz arkadaşlarınız şimdi neredeler? Ah sevgili Balık burçları sizleri uyarmaya çalıştım ama dinletemedim galiba.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();