11 Eylül 2018 Günlük Burç Yorumları

Uyum güzel fakat fazla uyum belli bir süre sonra maraz getirir. İsteklerimizi sakince dile getirmemiz gerekiyor. Onaylamadığımız konuları mecburen onaylamak durumunda hissedebiliriz. Bu hissin kurbanı olmamamız gerekiyor.    

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Maddi anlamda arada kaldığınız konular söz konusu olacaktır. Karar veremediğiniz veya alternatif bulamadığınız noktada, kendinizi duygusal olarak güvensiz hissedeceksiniz. Özellikle aileniz ve evinizi ilgilendiren konularda şans yanınızda. Evdeki pozitif ahval tüm hayatınızı pozitif anlamda etkiliyor.

Boğa

Boğa burcu kendinizle ilgili konularda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sabah başka, akşam başka duygular içinde olabilirsiniz. Sakin olun. Bugünlük bir karar vermeyin. Kendinize entelektüel anlamda katkıda bulunmaya çalışın. Gün içinde size ilham veren bir kitaba başlayın, bir blog keşfedin. Işığın size gelmesini bekleyin.

İkizler

Kafanız karışmış durumda. Belki dışarıdan belli etmiyor, kimse renk vermiyorsunuz ama bilinçaltınız karman çorman. Dün gece ve bu gece yorucu, uykunuzu tam alamadığınızı hissettiren uzun ve bağlantılı rüyalar söz konusu olabilir. Özellikle iş hayatınızda bazı insanlara daha mesafeli davranmayı öğrenmeniz gerekiyor.

Yengeç

Arkadaşlarınızla ilgili içinize sinmeyen durumlar oluşabilir. Hem sosyalleşmek, organizasyonlara katılmak istiyor hem de bir süredir güveninizi kaybeden insanlarla beraber olmak istemiyorsunuz. Sürpriz kazançlara çok açık olduğunuz bir zaman diliminden geçiyorsunuz. Şans oyunları denenebilir. “Asla olmaz” dediğiniz kaynak kapıları denenebilir.

Aslan

Kariyeriniz konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi çok iyi biliyorsunuz ama enerjinizi tek bir noktaya yönlendirmek istemiyorsunuz. Bir yanınız alternatifleri gözden geçirmek isterken diğer yanınız konfor alanınızdan çıkmak istemiyor. Şimdilik araştırma aşamasında kalmayı tercih edebilirsiniz.

Başak

Duygusal uzaklıklar söz konusu olabilir. Bazen partneriniz size çok uzakmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Gerçeklerle kuruntularınızı aynı kefede tartmamalısınız. Ailevi problemler sizi çok yormuş olabilir. Ailenizle ilgili konularda sıkıntılar bir türlü son bulamamış olabilir. Bir süre daha sabretmelisiniz.

Terazi

Hayat tüm ihtimalleri tükettiğinizi düşündüğünüz anda sürprizlerini yapar. Bu temayı hissedeceksiniz. Her şey sona erdi dediğiniz noktalarda evrenin enerjisini, kuvvetini ve yardımını hissedeceksiniz. Kendinizi sıkışmış veya köşeye kısılmış hissediyor olabilirsiniz ama gerçekler bambaşka. At gözlüklerinizi acilen çıkartmanız gerekiyor.

Akrep

Akrep burcu ilişkiniz, evliliğiniz ile ilgili konularla iş hayatınızı birbirinden ayrı tutmanız gerekiyor. Hayat arkadaşı olmak, her şeyi paylaşmak size pozitif bir katkıda bulunmalı. Hayatınızın en fazla kazanç sağladığınız, maddi ve manevi anlamda en çok beslendiğiniz yerlerinden biri olan kariyeriniz duygusal iniş çıkışlar sebebi ile zarar görmemeli.

Yay

İş yerinizde bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Duygusal anlamda tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. Bekar Yay burçlarının aşk hayatlarında sürpriz gelişmeler olabilir. Hayat enerjinizin değiştiğiniz, bakış açınızın genişlediğini fark edeceksiniz. Yeni şeyler öğrenmek konusunda heveslisiniz. Yeni bir kursa veya eğitime başlamak için uygun zamanlar.

Oğlak

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ruh haliniz ve stres sizi olumsuz yönde etkiliyor. Bağışıklık problemleri, zehirlenmeler, su ile bulaşan mikrobik durumlar söz konusu olabilir. Havuz gibi kolay mikrop alacağınız yerlerden bir-iki gün uzak durmalısınız. Karar vermek için yanlış, iç sesinizi dinlemek ve meditasyon için doğru zamanlar.

Kova

Kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Özellikle ailevi gündemleri olan ve taşınma gibi problemleri olan Kova burçları işin içinden çıkamıyorlar. Değişken duygularınızı yönetmeye çalışmak yerine, her değişen anda, neden öyle hissettiğinizi anlamaya çalışın. Kova burçlarının hayatı her türlü pozitif sürpriz gelişmeye gebe.

Balık

Kendi kendinizi zorluyorsunuz. Hayatın trafiğine bir de kendi kuruntularınız ekleniyor. Özellikle iş hayatınızda çok çalışmanın sizi farklı bir noktaya getireceğine inanmış durumdasınız ama çok çalışma kisvesi altında işlerinizi rehavete teslim etmiş olabilirsiniz. Uzun saatleri ofiste geçirmek yerine, kısa ama verimli mesailer yapmalısınız.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load