11 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 11 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

11 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Günlük hayatınızın kalitesinin bugünden itibaren arttığını hissedeceksiniz. Mantıklı kararlar verdiğiniz, sözleriniz ile insanları etkilediğiniz bir gün sizi bekliyor. Kararlı tavırlarınız sizi bile şaşırtabilir. Partnerinizle aranızda bir takım görüş ayrılıkları söz konusu olabilir. Anneniz ile alakalı geçmişe dayalı bazı konular gündeminize taşınabilir.

BOĞA

Bol muhabbetli, neşeli bir gün sizi bekliyor. Sosyal çevrenizle beraber olacağınız güzel bir Pazar günü geçireceksiniz. Uzun süreli partnerlikler ve evliliklerde fikir ayrılıkları sebebi ile bazı sorunlar yaşanabilir. Bazı Boğa burçları yurtdışına taşınma kararı alabilir, bazı Boğa’larsa taşınabilirler. Ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.

İKİZLER

Yuvanızda aileniz ile beraber olacağınız, uzun süredir yakalayamadığınız iç huzurunuzu yakalayacağınız bir gün sizi bekliyor. Bugün yeterince dinlenecek, yeni hafta için enerji depolayacaksınız. Aşk hayatınızda çok olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Sağlığınıza dikkat edin, özellikle de karaciğerinize. Alkollü içeceklere bir süre ara vermenizde fayda var.

YENGEÇ

Sosyal çevresi, kardeşleri ve yakın komşuları ile problemleri olan Yengeç burçları, bugün bu problemlerini sonlandırıyorlar. Aileniz ile güzel vakit geçirecek, günün tadını çıkartacaksınız. Çocuklarınızla alakalı bazı sıkıntılar gündeme gelebilir, neşeniz bir miktar da olsa kaçabilir. Partnerinizi fazla zorlamamalısınız.

ASLAN

Toplum önündeki değerinizin, kendi değer verdiğiniz konuların dengelendiği bir döneme giriyorsunuz. Bugün sahip olduklarınız konusunda kendinizi şükür dolu hissedeceksiniz. Her konuda güzel diyaloglara girişecek, sözleriniz ile çevrenizi kendinize hayran bırakacaksınız. Etrafa yaydığınız pozitif hava devam ediyor. Özellikle bekar Aslan burçlarını romantik anlamda güzel gelişmeler bekliyor.

BAŞAK

Kendinizi  hem ruhsal olarak, hem enerjisel olarak, hem de fiziksel olarak çok iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda yavaş yavaş taşları yerine oturtacak, uzun vadede dengeleri sağlayabileceğiniz güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Ailenizdeki erkek karakterlerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ancak siz yine bildiğinizi okuyacaksınız.

TERAZİ

Bugün bir süredir olduğu gibi Venüs’ün gücü yanınızda. Dışarıdan kolaylıkla farkediliyorsunuz. Sizi gören herkes, dönüp bir daha bakıyor. Bu güzel enerjinizi kullanın. Gezin, dolaşın, ışığınızı yayın. Etkilemek istediğiniz insanlar varsa özellikle yanlarında dolanın. Maddi problemleriniz sebebi ile kafanız biraz karışık ama bu problemleri yarına bırakın.

AKREP

Sosyal olmak , insanlarla beraber olmak, kalabalıklar içerisinde vakit geçirmek bu ara size çok iyi geliyor. Ancak kendinizle olan uğraşlarınız bugün sizi epeyce meşgul edeceği için, planladığınız gibi buluşmalar içerisinde yer alamayabilirsiniz. Partnerinizi, ikili ilişkiler kurduğunuz insanları iğnelemekten kaçınmalısınız.

YAY

Kırıcı, keskin, yaralayıcı ve agresif tavırlarınız bugün çevrenizi rahatsız edebilir. Enerjinizi boşaltmak için başka yöntemler geliştirmelisiniz. Bugün bolca spor yapmak size çok iyi gelecektir. Uyanır uyanmaz veya kahvaltıdan sonra bir yürüyüş, tüm gün enerjinizi daha dengeli kullanmanızı sağlayacak. Geçmişle ilgili aklınıza gelecek bazı konular huzurunuzu kaçırabilir.

OĞLAK

Kararlı ve güçlü hallerinizle bugün etrafınızı oldukça etkileyeceksiniz. Maddi anlamda bir takım talihsizlikler yaşayabilirsiniz. Paranızı kaybedebilir, düşürebilirsiniz. Çok okumak, çok öğrenmek, çok bilmek isteyeceksiniz.  Yeni bir kitap alıp, güzel bir kafede keyifle okumak size çok iyi gelecektir. Bugün çevrenizdeki bazı kişilere akıl verebilirsiniz.

KOVA

Bugün kafanız biraz karışabilir. Başka insanların öncelikleri ve kendi öncelikleriniz arasında kalabilirsiniz. Kendinizi başkalarına yardım ettiğinizde mi, yoksa kendinize yardım ettiğinizde mi daha iyi hissedeceksiniz; kendinize bu soruyu sormalısınız. Arkadaşlarınıza tavsiye verirken sözlerinizin nereye gittiğini iyi tartmalısınız. Kaş yapiyim derken göz çıkartmayın.

BALIK

Partneriniz size çok iyi geliyor, onunla iletişim halinde olmaktan, fikirlerinizi paylaşmaktan çok memnunsunuz. Fikirsel olarak yaptığınız paylaşımlar, ilişkinizi de pozitif anlamda etkiliyor. Ancak söz konusu kendiniz olunca, onu hemen ikinci plana atıyorsunuz. Siz “bir” olmak mı istiyorsunuz, yoksa “sen” ve “ben” mi olmak istiyorsunuz, buna karar vermelisiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load