11 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları gün boyu içlerine kapanık olacaklar. Yay burçları ise ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımak konusunda istekliler. Sizin burcunuz hangi etkiler altında?

11 Ekim Günlük BurçlarAstrol

KOÇ

Bugün düne göre çok farklı bir enerji taşıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymaktan çekiniyor, daha fazla yalnız kalmak, kendinizle olmak istiyorsunuz. Sosyalleşmek yerine geleceğe yönelik bazı istekleriniz için hayal kurmak istiyorsunuz. Günlük rutinlerinizde oldukça düzenli ve istikrarlısınız. Bazı Koç burçları yurt dışına veya eski evlerine taşınmak durumunda kalabilirler.

BOĞA

Maddi anlamda harcama yapmaktan kaçınıyorsunuz. Para biriktirmek ve kendinizi daha fazla güvence altına almak istiyorsunuz. Kariyerinizle alakalı özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Hayatınızda keyif aldığınız temalarda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Belki daha az işiniz olacak ama sorumluluklarınız artacak.

İKİZLER

İkizler burcu son derece içinize kapanık olduğunuz bir gün olacaktır. Hem kendi sesinizi duymaya çok müsaitsiniz pozitif olarak hem de maalesef dış seslere kulaklarınız tamamen kapalı. Daha fazla fikir duymak da başkalarına hesap vermek de istemiyorsunuz. Siz zaten en doğru olanı yapıyorsunuz. 11 Ekim’de en güveneceğiniz ses kalbinizin sesi olacaktır.

YENGEÇ

Bilinçaltında biriktirdikleriniz sizi olumsuz etkiliyor. Günlük olaylara da başkalarının sözlerine de oldukça ön yargılı yaklaşıyorsunuz. Farklı insanlar veya daha önce karşılaşmadığınız karakterler sizi yoruyor olabilir ama bu onların suçu değil. Bakış açınızı değiştirin, dünyanız değişsin.

ASLAN

Arkadaşlarınızla olduğunuzda cıvıl cıvıl neşeli bir insansınız. Ne zaman ki romantik anlamda bir şeyler hissediyorsunuz, eliniz ayağınız birbirine dolanıyor ve olduğunuzdan daha farklı bir kişi oluyorsunuz. Belki böyle olmanıza sebep partneriniz belki de değil. Sebep ne olursa olsun siz kendinizi ortaya koyabilip parladığınızda güzelsiniz.

BAŞAK

Önümüzdeki birkaç haftaki etkiler sizi oldukça şaşırtabilir. Evren pozitif anlamda sizin için çalışıyor. Kendinize olan güveniniz artıyor ve kendi değerinizin karşılığını almakta ısrarcı bir hale bürünüyorsunuz. Başak burçlarının aşk hayatları birkaç yıldır dönüşüm içinde. Aşk ve aşka dair tüm temalar yılın sonuna kadar gündemde olmaya devam edecek.

TERAZİ

İç dengelerinizi sağlayıp sosyal dünya ile barıştığınıza göre her şey yoluna girmiş gözüküyor. Uzun mesafeli kısa süreli yolculuklar söz konusu olabilir. Düşüncelerinizde bazı değişimler söz konusu olacaktır. Sık sık değişen fikirleriniz sizi bile yorabilir. Kararsızlıklar Terazi burcu için günün teması olacaktır.

AKREP

İç sesinizin yoğunluğu giderek artıyor. Kendinize, hislerinize güvenin. Şu an hiç kimse sizin hissettiklerinizden daha doğru bir şey söyleyemez. Akrep burçları oldukça spritüal bir döneme giriş yaptılar. Bir süre yoğun rüyalar, uyku problemleri, korku ve fobiler söz konusu olabilir, artış gösterebilir.

YAY

Yay burcu eğer uzun süreli bir ilişkiniz varsa artık onu bir sonraki seviyeye taşımak konusunda istekleriniz olabilir.  Kariyer hayatınız genel anlamda hayatınızın en önemli teması haline geldi. Hem bazı değişimler yapmak, doğru olanı ayırt etmek istiyorsunuz hem de var olan dengenizi bozmak istemiyorsunuz.

OĞLAK

İş yerinizi eviniz haline veya evinizi işiniz haline getirmiş olabilirsiniz. Kariyeriniz, toplum önündeki imajınız konularında bazı tedirginlikleriniz olabilir. Bir tarafınız yeni başlangıçlar yapmak, öncü olmak isterken, diğer tarafınız bulunduğunuz taşın altından çıkmak, konfor alanını değiştirmek istemiyor.

KOVA

Romantik anlamda sevgiye ihtiyaç duyuyor, hayattan keyif almak istiyorsunuz. Partneriniz sizinle ilgili ise sorun değil, ancak ilgisizse veya bir partneriniz yoksa bugün sizi duygusal anlamda zorlayabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda ısrarcı ve şanslısınız. Beklenmeyen gelişmeler sizi öne çıkaracak fırsatlar yaratabilir.

BALIK

Balık burçları da komşuları Kova burçları kadar zorlu zamanlardan geçiyor olabilirler. Kendinize dikkat etmelisiniz. Sağlığınız konusunda düzenlemeler yapabileceğiniz zamanlardasınız. Sigara gibi alışkanlıklardan kurtulmak, sağlıklı beslenme ve spor gibi alışkanlıklar kazanmak için uygun zamanlardan geçiyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.