11 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 11 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

11 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu şanslı bir güne merhaba diyor. Bugün topraklandığınızı, ayaklarınızın yere çok daha sağlam bastığını hissedeceksiniz. Eğer kendi marjinal fikirlerinizi iş ortamınızda kabullendirmeyi başarabilirseniz, kendinizi duygusal anlamda rahatlatmış hissedeceksiniz. Bu dönem seyahatlerinizde bir takım artışlar söz konusu olabilir.

BOĞA

Kendi duygusal gel-gitlerinizi partnerinize kabul ettirmeye çalışırsanız eğer sorun yaşarsınız. Bu durum size özel değil elbette, herkes için böyle bu durum sevgili Boğa burçları. Hazır partnerlik ilişkileriniz dengeye oturmuş ve tüm iletişim problemleri çözülmeye başlamışken aç gözlü olmamanızda fayda vardır.

İKİZLER

11 Ekim günü İkizler burçları için çok değişik bir gün olacaktır. Beklenmeyeni yaşamaya hazır olmalısınız. Asla olmaz dediğiniz bazı konular gerçekleşebilir. Marjinal kaynaklardan gelirler elde edebilirsiniz. Sizin için huzursuz bir gün olacaktır. Değişime ayak uydurabilen bir insan olmanıza rağmen, bu kadar bilinmeyenli denklem ile uğraşmak sizi de biraz yoracaktır.

YENGEÇ

Uzun süreli partnerlikleri olan Yengeç burçları bugün ilişkilerinde ani duygusal dalgalanmalar yaşayabilirler. “Durup dururken ne oldu ki şimdi!” dedirtecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Tutku eksikliği, duygusal ve fiziksel uzaklıklar, birbirinizden ayrı kaldığınız süre, fikirsel olarak da uzaklaşmanıza sebep olmuş olabilir.

ASLAN

Bugün işiniz ile uğraşmak, günlük rutinlerinizle ilgilenmek size çok iyi gelecektir. Kendinizi huzurlu ve farklı duygular hisseder iken bulabilirsiniz. Özellikle baldır, ayak bileği ve ayaklarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bu bölgeler bugün size biraz sorun çıkartabilir.

BAŞAK

Başak burçlarına torpil geçiyorum zannedeceksiniz artık ama, hala hayat şansınız devam ediyor. Bu dönem sizlerin akarken doldurma dönemleriniz olacak. Bunu sadece para olarak düşünmemelisiniz tabi ki. Yaptığınız gözlemlere ve sürekli karşınıza çıkan mesajlara dikkat etmelisiniz. Herkesle arkadaş olmak, herkes ile konuşmak zorunda da değilsiniz.

TERAZİ

11 Ekim’de Terazi burçlarının hayatlarında ne olursa olsun, onlar dipten derinden de olsa mutlu olacakları konular bulmayı başaracaklar. Biraz optimist, biraz da Polyannacılık oynayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Ani değişen konular ve hızlı almanız gereken aksiyonlar sinirlerinizi bozamayacaklar. Evinizdeki değişimler size iyi gelecektir.

AKREP

Akrep burçları Satürn’ün Yay burcunda, kendilerinin birinci evlerindeki seyrinden biraz yorulmuş durumdalar. Fikirsel anlamdaki tekamülleriniz, kendinizi değiştirme arzularınız ve aniden gelen anlamsız huzursuzluk hissiniz devam ediyor. Güzel fikirler aklınıza gelebilir. Paylaşmaktan sakın çekinmeyin.

YAY

Yay burcu maddi anlamda beklenmedik haberler alabilir. Kendinizi güçlü ve değişmeye hazır hissediyorsunuz. Belki bugün, belki bu dönem hayatınızda köklü değişikler yapmak istiyorsunuz. Bu paha biçilemez gökyüzü etkisini değerlendirin. Çok güçlüsünüz.

OĞLAK

Bugün kendi kendinize kalmak size çok iyi gelebilirdi. Çalışmak zorunda olan Oğlak burçları, en azından mesai saatinden sonrasını sadece kendilerine ayırabilirler. Hayatınızda ne olup bittiğini dışarıdan bir gözle değerlendirmek isteyebilirsiniz. Uzaklaşmak, biraz inzivalara çekilmek size çok iyi gelecek.

KOVA

Zihin enerjinize yetişmek mümkün değil sevgili Kova burçları. Bu sadece yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız olduğu için değil, aynı zamanda kendinizin de gerçekleştirmek istediği bir çok hayaliniz olduğu için. Kurmaya, kurulmaya devam. Her düşüncenizin mutlaka bir sebebi var!

BALIK

Uranüs’ün birinci evinize yerleşmesi ile beraber hayat akışınızda hızlanma hissedebilirsiniz. Sık sık yer değiştirmek, hızlıca sıkılmak, değişken ruh halleri ve dış görünüşünüzde yapacağınız anlık değişimler de cabası. Her şeye rağmen Uranüs güzeldir. Üretici gücünüz fazlası ile artacak ve aklınıza gelen fikirlere siz bile inanamayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();