11 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 11 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

11 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu dışarıdasınız, yoruldunuz da ama kendinize engel olamıyorsunuz. Hareket enerjiniz var. Siz de böylesiniz. Pazarmış, yarın iş varmış farketmez. Bir Koç burcunun her zaman gezecek enerjisi vardır. Yeter ki plan olsun, teklif olsun, insan olsun.

BOĞA

Sıfır enerji, sıfır derman ama Boğa burcu yine dışarılarda. Dertmiş tasaymış farketmiyor. Zihin yorgun, akıl dolu, duygusallık da var bir miktar ancak yine de aktiviteye son vermek yok. Keşiflerdesiniz. Yeni şeyler öğrenme peşindesiniz. Size ancak kocaman bir “bravo” diyorum ve tebrik ediyorum. Umarım yarın zorlanmazsınız.

İKİZLER

Hayat enerjiniz yüksek. İşler istediğinizden iyi gidiyor olabilir. Partnerlik ilişkilerinde şansınız artıyor. Bu konuda da pozitif gelişmeler var. Asker gibi çalışıyorsunuz. Adım adım istediğinizi elde etme yolunda ilerliyorsunuz. Biraz kafanız karışık ve zihin yorgunluğunuz var. Yine de güzel bir Pazar.

YENGEÇ

Yengeç burcu hayatınız çok karışık. Yine çok karışık bir gün. Kaçta, nerede, ne yapacaksınız, kaça bölüneceksiniz bilemiyorum. İlişkiler, özellikle partnerlik ilişkileri hayatınızı zorlamaya başladı. Hayat zaten bu hafta sizi yeterince yordu ve zorladı. Dinlenme şansınız da pek yok. En iyisi bulunduğunuz noktada, geleceği hayal etmek olacaktır.

ASLAN

Kendi kendinizi yaralıyor, sonra tekrar kendi kendinizi tamir ediyorsunuz. Ne yaralayın, ne de tamir etmek zorunda kalın. Geçmişi kurcalamak işinize yaradı mı? Hayır. Etrafı darma duman etmek yerine, aklınızdaki fikirler için adım atın. Enerjinizi projelerinize harcayın lütfen.

BAŞAK

Başak burcu duygusal ve yorucu bir Pazar günü olabilir. Fazla hassas olabilirsiniz. Enerjiniz oldukça içe dönük olduğu ve siz de çok yorgun hissettiğiniz için bugünü evinizde ve aileniz ile geçirebilirsiniz. Tuhaf ve mistik hissediyor olabilirsiniz. Meditasyon ve inziva için oldukça uygun bir gün.

TERAZİ

Tam partnerinizle beraber televizyon karşısına geçip evde güzel bir film izleme günü. Partneriniz yoksa üzülmeyin. Bu etkinlik için erkek/kız arakadaşa gerek yok. İsterseniz yakın bir arkadaşınızla, isterseniz tek başınıza da yapabilirsiniz. İçinize dönmenizde fayda var. Uzun süredir kendinizi dinlemiyorsunuz.

AKREP

11 Aralık herkes için biraz içe kapanık bir gün olduğu gibi, Akrep burçları için de biraz yayılma, biraz dinlenme günü. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyor, sadece ayaklarınızı uzatmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle beraber konforlu bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sadece konuşmaya ihtiyacınız var. O ihtiyacınızı da telefonla hallederseniz, evden çıkmanıza gerek kalmayacaktır.

YAY

Yay burçları için tam anlamıyla keyif yapma günü. Hayat sizi yeterince hırpaladı bu hafta. Bu sebeple biraz dinlenmek kesinlikle hakkınız. Zaten enerjiniz de içe dönük. Bir şeyler söylerseniz de etrafınızdakileri kıracak gibisiniz. En iyisi evde takılmanız. Kendinize vakit ayırabilir, uzun süredir yapmak istediğiniz ama ertelediğiniz bir şeyi yapabilirsiniz. Mesela aldığınız son kitabı okumak gibi.

OĞLAK

11 Aralık ‘da partnerinizden beklentileriniz olabilir veya partnerinizin sizden beklentileri olabilir. Ancak karşılıklı kılınızı kıpırdatacak gücünüz yok. Haftanın yorucu enerjisi acısını bugün çıkartıyor. Kendinize vakit ayırmak istiyordunuz, hazır bugün fırsat varken ayırmalısınız. Fiziksel aktiviteden uzak durmak, dinlenmek size iyi gelecektir.

KOVA

Kafası karışık, disiplinli ve çalışkan Kova burçları için kafa dinleme vakti. Çok yoğun bir tempoda çalıştınız ve oldukça fazla insana derdinizi anlatmak zorunda kaldınız. Yeni haftaya rahat başlamak için, bugün kendinize zaman ayırmanız şart. Evet içiniz kıpır kıpır proje kaynatıyor. Normalde hareket edin de derdim ama yorgunsunuz, kabul edin.

BALIK

Konuşmaktan yorulmuş hissediyorsunuz kendinizi. Ses bile çıkarasınız yok. Herkese laf anlatmaktan sıkıldınız. Mizacınız olmasa bile susup dinlenmek istiyorsunuz. Belki çok çok yakın arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz ama daha fazlasını kaldıramayacaksınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();