11 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları kendilerini ortaya koyacak yaratıcı projeler üretebilirler. Kova burçları kendilerine ve hayata güvenmeliler. Siz 11 Ağustos ’ta hangi Astrolojik etkiler altında olduğunuzu biliyor musunuz?

11 Ağustos Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları âşık olma potansiyeli ile geziyorlar. Eğer bekar bir Koç burcu iseniz aşk çok yakında. Eğer partneri olan veya evli bir Koç burcu iseniz de bir süredir rutine girmiş ilişkinize ahenk gelecek demektir. Evlilik yolunda ise yine güzel açılanmalar söz konusu. Önümüzdeki zamanlarda birçok Koç burcunun evliliklerine şahitlik edeceğiz.

BOĞA

11 Ağustos ’ta daha önce problemler yaşadığınız ve bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlıklarınızda barış sağlanabilir. Kendi kendinize bazı hatalarınızı fark edip, gönül alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Her ne kadar suçun kimde olduğuna emin olamasanız da siz adım atın. Barıştan kimseye zarar gelmez.

İKİZLER

11 Ağustos ‘ta kariyerinizle ilgili konularda duygusallıktan uzak durmalısınız. Son zamanlarda koyamadığınız sınırlar ve ısrarlı duygusal yapınız sizi biraz geri plana düşürmüş olabilir. Yaratıcı enerjiniz artıyor. Yeni fikirler üretebilir, kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

YENGEÇ

Maddi anlamda haritalarınızın oldukça aydınlandığı zamanlardan geçiyorsunuz. Bir Yengeç olarak kendinizi sürekli garanti altına alma ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Genel sıkıntılarınız olmasına rağmen, işlerinizin maddi anlamda düzeleceğine inanmalısınız. Bolluk bereket gezegeni evinize denge getirecek.

ASLAN

Aslan burcu kendinizi ortaya koymaktan, yeni fikirlerinizi paylaşmaktan, tutku ile mücadele etmekten vazgeçmeyin. Özellikle Aslan burçlarının, ısrarlı adımlar ile kendilerini göstermeleri gereken bir zaman dilimi. Duygusal konulardaki, romantik anlamdaki problemleri bir süre kenara koymanız gerekiyor.

BAŞAK

Kalbiniz yeni birilerine çarpmaya başlamış olabilir. Bu sebeple çok fazla atılgan, kendinizi göstermek isteyen bir tutum içine girebilirsiniz. Bu hevesinizin geçme ihtimaline karşı biraz daha yavaş hareket etmeyi tercih etmenizde fayda olacaktır. Herkesin söyleyecek bir sözü mutlaka vardır ama siz her söylenene kulak asıp kendinizi üzmeyin.

TERAZİ

Bazı ani kararlarınızın beklenmedik ve üzücü sonuçları olabilir. 11 Ağustos duygusal anlamda fazla aceleci davranmanız için uygun bir gün değil. Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Arkadaşlıklar ön plana çıkıyor. Arkadaşlarınızdan fazlaca destek görebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Bazı grupları kendiniz kurup, organize ediyor olabilirsiniz.

AKREP

Duygusal anlamda yeni gelişmeler, başlangıçlar söz konusu olabilir. Eğlenmek, hayattan keyif almak konusunda daha istekli bir tutum sergileyebilirsiniz. Geçtiğimiz birkaç güne göre bugün kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Anlık iniş çıkışların tüm günü değiştirmesine izin vermeyin. Kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

YAY

Bazı planlarınızı istediğiniz gibi gerçekleştiremiyor olabilirsiniz. Çevrenizden faydalanmanız gerekiyor. Yeni insanlar, yeni organizasyonlar size fırsatlar getirebilecek, hayatınızdaki düzeni tekrar kurmanızı sağlayabilecekken bu konularda çekingen davranıyor, fırsatları kaçırıyorsunuz. Duygusal olarak; keskin sirke küpüne zarar diyorum, mesajı size bırakıyorum.

OĞLAK

Sürekli gelişen, değişen yeni olaylar gün içindeki motivasyonunuzu negatif etkiliyor olabilir. Kendinizi akışa bırakmaya çalışabilirsiniz. Bazen siz basamakları çıkmaya çalışırken yukarıdan esen rüzgâr sizi zorlar. Aşağı inin demiyorum ama biraz oturup dinlenebilirsiniz.

KOVA

Kova burcu hayatınızda ne istiyorsanız, yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dönem, tam da böyle bir dönem. Kendiniz ve çevreniz için atacağınız her adım sonuç verecektir. Gücünüzü göstermek için keskin hareketler yapmaktan kaçının. Kariyeriniz konusunda bazı sorunlar ve ardından gelişecek fırsatlar söz konusu olabilir.

BALIK

Keskin sirke küpüne zarar verir sevgili Balık burçları. Kendi kendinizi bazen fazlası ile zorluyorsunuz. Hayat enerjinizin yükseldiği şu zamanlarda “güzel” olan “iyi” olan için adım atın. Gereksiz rekabetlerden ve kötü düşüncelerden uzak durun. Kaybettiklerinize odaklanmayın tabi ki eğer geri kazanmak gibi bir niyetiniz yoksa.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.