10 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Ateş ve Hava azalınca tutku da azalır. Bir şekilde dünyevi konular daha fazla gündemimizde. Bu dönemde aşkı aramak yerine, iş aramak, kazanç kapıları aramak daha doğru olacaktır. Rüzgar paranın ve risklerin etrafında dönüyor.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Son bir-iki yıldır sürekli değişen ruh halinize alıştınız. Ne istediğinizi bilemediğiniz zamanlar oluyor. Sevdiğiniz kişiden güzel haberler alacaksınız. Kafanız yine çok karışık. Özellikle kariyer hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Çoğu Koç burcu artık kurumsal hayatta yer almak istemediğini düşünebilir.

Boğa

Boğa burcu değişen düşünceleriniz sizi hem duygusal anlamda hem de gün içinde uygulayacağınız planlarda zorlayabilir. Hayattan keyif almak istediğiniz, içinizde olan biteni dengelemek istediğiniz bir zamandasınız. Ancak dış etkenler ve özellikle maddi konular sizi engelliyor olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Haller Dengesi ‘ Mutluluk ‘

İkizler

Neyi kazandığınızı neyi kaybettiğinizi anlayamadığınız bir gün. Duygusal riskler almaktan ve kaybetmek istemediğiniz insanlara blöf yapmaktan kaçınmalısınız. Maddi anlamda oldukça pozitif zamanlara giriş yaptınız. Bazı İkizler burçlarına kısa kaçamaklar çok iyi geldi. Kafanızdaki soru işaretlerine çözüm buldunuz.

Yengeç

Sizden beklenmeyeni yapmak istediğiniz bir gün. İnsanları özellikle sürekli sizden beklenti içinde olan insanları şaşırtmak istiyorsunuz. Düşünceleriniz hayatınızı şekillendirirken, bir miktar kurallarınızın dışına çıkmak size çok iyi gelebilir. Kendinizi keşfetme sürecindesiniz. Çevrenizden gelen eleştirileri kaile almalısınız.

Aslan

Gün içinde oluşacak beklenmedik gelişmeler maddi anlamda fırsatlar yakalamanıza büyümenize yardımcı olacak. Genel olarak değişik ama keyifli bir gün olabilir. Kafanızda çok fazla plan yapıyor ama uygulamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Doğum günleriniz yaklaşıyor. Yılın o dönemi çok önemli biliyorsunuz. Bunun için şimdiden pozitif anlamda hazırlık yapmalısınız.

BUNU DA GÖMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Başak

Herkese hizmet edecek fırsatı yakalamak bazen hoşunuza gidiyor. Bugün oluşabilecek bazı gelişmeler maddi anlamda sizi rahatlatabilir. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek görüyor, insanların konuşmalarınız ile dikkatini çekiyorsunuz. Evliliklerde bazı sıkıntılar, geleceği öngörememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Maddi anlamda biraz rahatlayacaksınız.

Terazi

Eğer kıdeminiz konusunda konuşmak gibi bir niyetiniz varsa bugünü es geçmenizi tavsiye edebilirim. Sözlerinizin yaratıcılığı ve insanları etkileme kapasitesi oldukça yüksek olsa da maalesef bu konuda şans yanınızda değil. Sunumlar, iş anlaşmaları içinse uygun bir gün. Kendinizi daha iyi ve güzel hissediyorsunuz.

Akrep

Akrep burcu fazla dürüst olmanın size kimin gerçek dost kimin gerçek düşman olduğunu gösterebileceği bir gün. İğneli imalarınız gerçek düşmanlarınızı rahatsız edecektir. Gerçek dostlarınız ise neden böyle konuştuğunuzu sorgulayacak ve konuşmalarınızı dikkate alacaktır.

Yay

Gün içinde alacağınız haberler pek hoşunuza gitmeyebilir. Spekülatif olma ihtimalleri yüksek olsa da canınızı sıkmaya yetecektir. Enerjiniz düşük ve hiç çalışmak istemiyorsunuz. En düşük enerjiniz ile bile, yaptığınız işi güzel yapma isteğiniz sizi parlatacak. Dinlenmeniz gerekiyor.

Oğlak

İkili ilişkilerin, evliliklerin ve romantik her konunun önem kazandığı zamanlardan geçiyorsunuz. Maddi anlamda dalgalanmalar ve sürpriz gelişmeler olabilir. Kendinize olan güveninizi sorgulayabilirsiniz. Hayatınızın büyük bir değişim sürecinde olduğunu fark ediyorsunuz.

Kova

Günlük hayatınız giderek hareketlenebilir. Aksiyon almak, kendiniz için veya başkaları için adım atmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz konular madde dünya üzerinden dönecek. Maddi anlamda yatırım yapmanız da artık bazı konuları maddiyata dayandırmanız da önem kazanacak. Hümanistliğinizi arada bir de olsa köşeye koymanız gerekiyor.

Balık

Hayatınızın dağıldığını, şekilde değiştirdiğini, kurallarının kalktığını fark edebilirsiniz. Kendinizi işiniz konusunda inanılmaz disiplinli buluyordunuz. İnsanın içi bulanık olunca hayatının her noktasına yansır. Yüzünüzü güldürecek haberler kara bulutlarınızı dağıtabilir. Size destek olan insanlar var.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load