10 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 10 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

10 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

10 Ocak ’ta her şey nispeten daha yolunda gidecektir. İletişim gücünüzün daha kuvvetli olduğu bir gün olacaktır. Kendinizi rahat ifade edecek, olmasını istediklerinizi karşı tarafa kolayca kabullendirebileceksiniz. Özellikle günlük hayatın rahatça akacağı ve kolay organize edileceği bir gün olacaktır.

BOĞA

Maddi anlamda sürekli kaygılı haliniz sizi yoruyor. Çok paranız varsa sıkıntı yok ama ne zaman paranız azalsa, dünya başınıza yıkılmış gibi hissediyorsunuz. Bu garantici tavrınızı biraz eğitmeniz gerekiyor. Hayat her zaman istediğiniz gibi akmaz ki son dönemlerde oldukça zorlanıyorsunuz. Gelecek hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

İKİZLER

İkizler burcu için 10 Ocak hassas bir gün. Dengeleri korumakta biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve günlük rutinler birincil tehlike gündemleriniz olacaktır. Enerji seviyenizin düşüklüğü de bu duruma tuz biber olacaktır. Zor kararlardan ve önemli aksiyonlardan kaçınmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Hayatınızın size ait bölümü yerle bir olmuş durumda. Çok az Yengeç burcu bu dönem kendisine özel zaman ayırma fırsatı bulabilecektir. Yine de kendinizi partnerinizle ve günlük işlerinizle iyi hissediyorsunuz. İletişim trafiğiniz giderek artıyor. Hayatınız çok hızlı akıyor.

ASLAN

Aslan burçları kendilerine zaman ayırmakta oldukça zorlanıyorlar. İletişim trafiğiniz çok yoğun. Olan bitene yetişemiyorsunuz. Dengelemekte biraz zorlanıyorsunuz. Romantik anlamda güzel gelişmeler oluyor. Olan biteni çok fazla anlamlandıramıyorsunuz. Akışına bırakıp, olanı yaşamaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

BAŞAK

Başak burcu hayatınızın büyük bir bölümünü işiniz ve çevrenizle olan diyaloglarınız istila etmiş durumda. Ancak bu durumdan rahatsız da değilsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak, partnerinizle zaman geçirmek ve çalışmak size çok iyi geliyor. İnsanlara yardım etmekten ve onlarla ilgilenmekten hoşlanıyorsunuz. Ailenizdeki iletişim kuvvetleniyor.

TERAZİ

Şanslısınız, büyüyorsunuz. Bir süre daha büyümeye devam edeceksiniz. Dönemle gelen fırsatlar kaçırmamaya özen göstermelisiniz. Büyüdükçe güzelleşecek ve rahatlayacaksınız. İletişim konuları hala büyük önem taşıyor. Artık daha yumuşak olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Son dönemde keskin tavrınızla birçok insanı kırıp kendinizden uzaklaştırdınız.

AKREP

Haritanızdaki bazı özel görünümler, günlük hayatınızda oluşabilecek ani değişimlerin hem kariyer hem de maddi düzeninizi bozabileceğine işaret ediyor. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalı, hatta mümkünse bugün duygularınızı hiçbir işinize karıştırmamalısınız. Romantik anlamda açtığınız yaraları iyileştirmek için uygun bir gün.

YAY

İşlerin yoğunluğu duygusal anlamda sizi bölüyor olabilir. Bir yandan kendinizle bir yandan da işlerle ilgilenmek zorunda kalmak size ağır gelebilir. Konuşarak rahatlayacağınız bir günde olduğunuz için, arkadaşlarınızla sosyalleşmek ve içinizi dökmek için uygun bir gün olacaktır. İlgiye ihtiyacınız var.

OĞLAK

Çok koşarsanız çok yorulursunuz. Gayet doğal. İşlerin fazlalaşması sizi yoruyor. Duygusal anlamda konuşmaya, dertleşmeye çok ihtiyacınız var. Bugün sosyalleşmeye vakit ayırmak size çok iyi gelecektir. Maddi anlamda birtakım belirsizlikler söz konusu olacaktır. Maddi anlamda aksiyon almak için uygun bir gün değil.

KOVA

Büyümek, geleceğe yol almak için hayat fırsatlarınızın arttığını fark edeceksiniz. Gelişmek isteyen, öğrenmek isteyen, yüksek lisansa veya yeni uğraşlara girişmek isteyen Kova burçlarının dönemi değerlendirmesini tavsiye ediyorum. Eğer siz zihnen ve kültürel anlamda büyümek isterseniz evren sizi destekleyecektir.

BALIK

Kariyer hayatınızın zirvesine çıkmak, toplum önündeki imajınızı parlatmak için fırsatınız var. İşler yolunda gidecek. Ancak önce siz kendinizi toparlamalısınız. Gizli gündemleriniz, masa altı planlarınız sadece çevrenize, ilişkinize, işinize zarar vermiyor, size de zarar veriyor. Bilinçaltınızı temizleyecek, rahatlatacak aktivitelere ihtiyacınız var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();