10 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları tatilde veya tatile çıkmak üzere olabilirler. Yay burçlarının ise zorlu süreçlerinde son zamanlar. Bugün  10 Mayıs ‘ta hangi burçları neler bekliyor biliyor musunuz?

10 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Partnerinizle olan ilişkinizi duygusal anlamda sorguladığınız, belki ona karşı daha derin duygular besler halde, belki de ona karşı daha alıngan olduğunuz bir gün olabilir. Bir tarafınız her şeyi yoluna koymak isterken diğer taraftan öfkenize hâkim olamıyorsunuz. Maddi anlamda girişkensiniz.

BOĞA

Bazen çok hırslanıyorsunuz. Eğer hırsınızı pozitif, kendi hedeflerinize adım atmak için kullanabilirseniz çok güzel oluyor. Hızlıca yol alıyorsunuz. Ancak bu hırsınız öfkeye dönüşüyor ve başkalarına yöneltmeye başlıyorsanız, çok kalp kırıyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda riskli bir gün.

İKİZLER

Kafanızın doluluğu, sürekli bir şeyler düşünme ve düşünmek zorunda olma haliniz sizi yoruyor. Duygusal anlamda çok hassassınız. Özellikle partneriniz veya çocuğunuz konusunda tedirginlikler yaşıyor olabilirsiniz. Derin bağlanmak pek size göre değil. Derin bağlandığınızda yoruluyorsunuz.

YENGEÇ

Yengeç burcu geziler ve tatiller gündeminize gelebilir. Var olan imkanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Arkadaşlarınızdan güç, kuvvet alacaksınız. Duygusal anlamda özlemler, özellikle aileye duyulan özlemler söz konusu olabilir. Harcamalara dikkat!

ASLAN

Aslan burçlarının plansız seyahatleri, eğitimleri veya hukuki meseleleri söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda bitişler ve başlangıç söz konusu olacaktır. Partnerlik ilişkilerinde almanız gereken dersler var. Bebek planlayan Aslan burçlarının planlarında ötelemeler söz konusu olabilir, geçici sıkıntılar yaşanabilir.

BAŞAK

10 Mayıs ‘ta günlük hayatınızı planlamakta zorluk çekiyorsunuz. Son zamanlarda sürekli işe geç kalıyor, işlerinizi yetiştiremediğiniz için mesaiye kalıyor olabilirsiniz. İşten kaçma ve normal süreçleri de kaytarma isteğiniz söz konusu olabilir. Gelecekte sizi sürprizler bekliyor. Ancak onlarla karşılaşmadan önce yönetmeniz gereken konular var.

TERAZİ

İçsel duygulardan sıyrılıp kendinizi sosyal dünyaya bıraktınız. Kendinizi düşünmenize rağmen, kendiniz ile derin bağlar kurmanıza rağmen, içinizde fırtınalar kopmasına rağmen, sanki hiçbir şeyiniz yokmuş gibi davranmayı tercih ediyorsunuz. Eğer problemler varsa ötelemeniz bir işe yaramayacaktır.

AKREP

10 Mayıs ‘ta duygusal anlamda çok zorlanıyorsunuz. Çok fazla kendinizi dinliyor, kendiniz için üzülüyorsunuz. Kendinize üzülmeyin, siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. İkili ilişkilerinizden, partnerinizden veya eşinizden destek göreceksiniz. Onun desteği size güç veriyor.

YAY

Yay burcu zorlu süreçlerden geçtiniz. Kimileriniz sağlığınız konusunda, kimileriniz aşk hayatınız, kimileriniz ise maddi anlamda sınavlar verdiniz. Biraz daha sabır, rahatlayacaksınız. Çevrenizdeki insanları iyi gözlemlemelisiniz. Dost bildiğiniz herkes dost, düşman bildiğiniz herkes de düşman değil.

OĞLAK

Oğlak burcu ,kulak arkasına attığınız, ertelediğiniz sorunlar gün yüzüne çıkıyor. Özellikle ailevi problemleri ne kadar ertelerseniz erteleyin yüzleşmek zorundasınız. Toplum önündeki imajınız konusunda tedirginlikleriniz yersiz. İnsanlar ne kadar çalıştığınızın veya emek verdiğinizin farkındalar.

KOVA

İş hayatınız konusunda biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Memnun olmadığınız konular olabilir. Beklentilerinize cevap alamıyor olabilirsiniz. Kova burçlarının aşk hayatları hareketleniyor. Hayattan aldığınız keyif artacak. Birden fazla konu ile aynı anda ilgilenebilirsiniz.

BALIK

Şansınız var. Hem de her konuda. Ancak hareket etmez, adım atmazsanız tek başına şans bir şeyleri değiştiremez. Belli bir noktada sizin de emek vermeniz gerekir. Çok aşırı duygusal zamanlar geçirebilir, dibe vurduğunuzu hissedebilirsiniz. Tabi ki uzun sürmeyecektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();