10 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçlarının eski enerjilerini geri kazanmaları gerekiyor. Akrep burçları ise her an firar edecek vaziyetteler. Bir an önce zilin çalmasını bekleyen öğrenciler gibi. Haftanın  son iş günü 10 Mart ‘ta siz nasılsınız?

10 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu ilişkinizdeki ahenk yerini buldu. Ancak biraz da rutine oturmuş olabilir. Bambaşka bir insan oldunuz belki de. Son dönemde yaşadıklarınız üst üste geldi. Yine siz eski haliniz ile daha güzeldiniz. Enerji en çok size yakışıyor. Neşe en çok size yakışıyor. O çocuksu enerjinizi hiç kaybetmemelisiniz. Yoksa siz, siz olmazsınız.

BOĞA

Boğa burcu aşk hayatınız biraz renklenirse kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Flört etmeyi özlüyor olabilirsiniz. Aceleci davranmayın. Belirsizlikten, yer değiştirmekten hiç hoşlanmıyorsunuz biliyorum ama bir an önce olsun diye de yanlış seçimler yapmamalısınız. Kafalar şu dönem çok karışık. Hepimiz aynıyız. Biraz sakin.

İKİZLER

İkizler burcu çok fazla kükrüyorsunuz. Bu dönem iyice asabileştiniz. Öfkenizi kontrol edemediğiniz zamanlar oluyor. Öfke sizinle bağdaşan bir duygu değildir. Sizde güzel durmuyor. İş hayatınız karışmış olabilir. Normal. Çok fazla sorumluluğu bir arada alıyorsunuz. Hakkı olana hakkını verin. Ancak beraber büyüyebilirsiniz.

YENGEÇ

Sürekli kaçma ve uzaklaşma isteği ile yaşıyorsunuz. Yeni bir şeyler başlatmak için arzularınız var ama maalesef hayatınıza koyduğunuz bazı sınırlarınız da var. Aile hayatındaki huzuru seviyorsunuz. Yine de içinizde başka ateşler yanıyor bu dönem. Maddi olarak da bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Kazanç kapılarınızı arttırmak istiyor olabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu ben de sıkıldım size kötü şeyler yazmaktan. Azıcık daha sıkın dişinizi. Bazı haber alabilirsiniz. Neşeniz biraz daha yerine gelebilir. Sizi bu durumdan ancak aşk kurtarır sevgili Aslan burçları. Birçok Aslan burcu hayatını tamamen değiştirecek adımlar atıyor veya atmak zorunda kalıyor olabilir.

BAŞAK

İkili ilişkiler belli bir akışa oturdu. Kendinizi serbest bırakın ki oraya buraya çarpmayın. Yol, su, sizi gitmeniz gereken noktaya kadar götürecektir. Başkalarının imkanlarından faydalanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Venüs gerilemesine rağmen borsada parası olan Başak burçları için şanslı bir gün.

TERAZİ

Tüm yaşanmış hayal kırıklıklarına rağmen Terazi burçları hazırlıklı olun, sağlam bir ilişki size doğru yaklaşıyor. Etrafınıza bakıp aramanıza gerek yok. O sizi bulacak. Günü rahat ve keyifli geçireceksiniz. Biraz duygusalsınız, hepimiz gibi. Rüzgâr böyle esiyor, size özel değil.

AKREP

Akrep burcu 10 Mart ‘ta her an firar edecek gibisiniz. Bir an önce ofisten çıkmak istiyorsunuz. Bu hafta sonuna gerçekten ihtiyacınız var. Maddi anlamda işler yolunda gitmiyor olabilir. Daha önce söylemiştim. Bu günleri düşünerek biraz daha hesaplı olmanız gerekiyordu. Allahtan romantik anlamda her şey yolunda gidiyor.

YAY

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor. Hem kendinizi daha iyi hissediyorsunuz hem de yaratıcı gücünüz arttıkça daha iyi işler ortaya çıkartıyorsunuz. Evde olmaya tam anlamı ile hiçbir şeyle ilgilenmeden dinlenmeye çok ihtiyacınız var. Belki biraz kendinizle baş başa kalmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu sözlerinizle iyileştirebilecek, her şeyi olumlu bir hale getirebilecek de gücünüz var her şeyi berbat edebilecek de. Düşünmeden ruhunuzdan geçtiği, kalbinizden geçtiği gibi konuşmalar yapmanın hiç sırası değil. Çünkü hem fazlası ile duygusalsınız hem de konular üzerinde kesinleşmiş bir netliğe sahip değilsiniz.

KOVA

10 Mart ‘ta maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle kendi işini yapan Kova burçları için kaynak akışları ivme kazanacaktır. Planlı hareketlerinizi arttırmalı dürtüsel hareketlerinizi olabildiğince azaltmalısınız. Topraklanmaya ihtiyacınız var. Spor, dans, yoga, doğa yürüyüşleri size iyi gelecektir.

BALIK

10 Mart ‘ta sahnede olmanın tadını çıkartın. Evren sizin için dönüyor, Güneş tüm ışığı ile sizi aydınlatıyor. Özetle rüzgâr arkanızdan esiyor. Bu dönem ne ekerseniz tüm yıl onları biçecek ve sonra onların meyvesini yiyeceksiniz. Tercihleriniz çok önemli. Doğruyu bulmakta zorlanabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();