10 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 10 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

10 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Kendiniz, özellikle fiziksel görüntünüz ile alakalı değişiklikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki güzel bir olay, sizi koşarak kuaföre gitmeye zorlayabilir. İş yoğunluğu, günlük yoğunluklarınız artık bir parçanız gibi oldu. Bazı Koç burçları taşınma kararı alabilir veya almak zorunda kalabilirler. Kariyerinizde marjinal değişimler söz konusu olabilir.

BOĞA

Olmak istediğiniz insan olmak yerine, hayatın size sunduğu kadarı ile yetinmeyi tercih ediyorsunuz. İlişkiniz, özellikle evli Boğa burçları için, hayatınızın odağı haline gelmiş durumda. Hobilerinizi unuttunuz. Günlük rutinleriniz başkalarının ihtiyaçlarını gidermek üzerine kurulu. Bir değişim yapmak zorundasınız. Siz istemeseniz de hayat daha fazla bu duruma göz yummayacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu marjinal ortaklıklar, beklemediğiniz kaynak kullanımlarınız söz konusu olabilir. Beklemediğiniz bir anlaşmaya imza atabilir, mirasa konabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hayallerinize ulaşmış gibisiniz. Tabi ki daha çok beklentiniz var ancak olduğunuz durumdan da tatminsiniz. Yakın çevrenizde beklenmedik değişimler, ani gelişen olaylar söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu hayatınızın bu dönemini es geçmemelisiniz. Bu dönem öylece ellerinizden kayıp gitmemeli. Ne kadar düşünceniz varsa değerlendirmelisiniz. Özellikle yükseköğretim konularında planları olan Yengeç burçlarının hızla aksiyon almaları gerekiyor. Yeni gelişmelere ve sizi eğitecek tüm aksiyonlara açık olun.

ASLAN

Beyniniz susmazken, aklınızdan geçenlerin çok azını ifade edebiliyor olmanın sıkışıklığını yaşıyorsunuz. Ölüm-doğum, kayıp-kazanç  dengesinde bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Kaçma ve uzaklaşma arzunuz tavan yapabilir. 10 Kasım ‘da alkolden uzak durmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle diş sağlığınızı aksatmamalısınız.

BAŞAK

Hayatınızda, özellikle sağlık anlamında şifalanması gereken ne kadar konu varsa şifalandığını farkedeceksiniz. Sağlık konusunda problemleri olan bir çok Başak burcu bu dönem sağlıklarına yeniden kavuşacaklar. Kendinizi fazla yormayın. Bu dönemi kendi bedeninizin kış mevsiminin sonu gibi düşünün. Bahara hazırlanmak için biraz dinlenmelisiniz.

TERAZİ

Terazi burcu  her gün yaptığınız ne varsa onları bırakıp kaçmak istiyorsunuz. Çok sıkılgansınız. Olduğunuz yerde olmadığınızı farketmeniz öğleyi bulmayacaktır. Bazı Terazi burçları bugün hafif zehirlenmeler geçirebilirler. Ruhunuzun bulunmak zorunda olduğunuz yerde bulunmak istememesinin bedeninize yansımalarını hissedeceksiniz. Böyle bir durum yaşarsanız, izin alın ve evinize gidin lütfen.

AKREP

Yeni bir döneme veya yeni bir enerjiye geçiş yapmak için, eldeki bazı bağlılıkları sonlandırmanız gerekiyor. Akrep burcu sabit bir burçtur. Alışkanlıklarınıza sıkı sıkıya bağlanmak, değişime kapalı olmak anlamına gelmemeli. Bir düşünün, son üç yılda hayatınızda neyi majör olarak değiştirdiniz? Başka sorum yok.

Akrep burcu için günün mottosu:

Değiştirmekten korkma!

YAY

Dışarıda parıl parıl parlamanın bedeli, içeride cayır cayır yanma. İçerdeki problemleri şifalandırmadan isterseniz sabaha kadar gülümseyin. Sahte olanı herkes bir bakışta anlar. Siz ancak kendinizi kandırıyorsunuz. Ne kadar güçlü bir dönemden geçtiğinizi, her sınavın bir sonucu olduğunu ve geçebilirseniz yeni bir aşamaya geleceğinizi kendinize hatırlatmalısınız.

OĞLAK

Yakın çevrenizdeki iletişim problemleri devam ediyor. Derinden götürülen gruplaşmış ilişkiler sizi rahatsız ediyor. Aşk hayatınızda küçük kıpırdanmalar söz konusu olabilir. Gün içinde sürekli birden fazla tema ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda adım adım ilerliyorsunuz.

KOVA

Kadersel alemetlere dikkat etmeniz gereken bir gün ve dönemdesiniz. Hayatınıza giren insanların ve yaşadığınız olayların önemi büyük. Hiçbir şey öylesine gerçekleşmiyor. Tekrar eden mesajlara dikkat etmelisiniz. Kendinizi yeni dönem için eğitmeye başlamalısınız. Eksiklerinizi hızla toparlamanız gerekiyor.

BALIK

10 Kasım ‘da ışığınızı kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Balık burçları ciddi özgüven problemleri yaşayabilirler. Aslında biraz eksikliklerinizi farkına varmanız da gerekiyor. Hayatınızın belli bölümlerinde, ciddi ve sarsıcı değişimler söz konusu olacaktır. Bunlar gerçekleşmeden önce kendinizi toparlamalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

9 Kasım 2016 günlük burç yorumlarına 9 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları linkinden ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();