10 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 10 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

10 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün dünün aksine çok güzel bir gün sizi bekliyor. Oldukça şanslısınız. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Günlük temponuz sanki çalışıyormuşsunuz gibi devam ediyor. Sizin enerjinize yetişmek herkesin harcı değil. Bugün için planladığınız tüm işlerinizi rahatlıkla halledeceksiniz. Bugün partneriniz ile geçireceğiniz zamanlardan da oldukça keyif alacaksınız.

BOĞA

Bebek planlamayan Boğa burçlarının bugün önlemlerini almaları gerekiyor. Bebek planlayan Boğa burçları içinse çok önemli bir gün. Hafta içine göre çok daha rahat bir gün geçireceksiniz. Çocuklar, partnerlikler ile ilgili konularda da rahatlamış gözüküyorsunuz. Yine de her şeyi mükemmel yapmaya çalışmanız biraz iç sıkıntısı yaşamanızı sebep olabilir.

İKİZLER

Bugün romantik ilişkiler açısından çok şanslısınız. Eğer bekarsanız asla evde kalmayın, hemen dışarı atın kendinizi. Eğer partneriniz varsa, bugünü ona ayırmanız ikinizi de çok mutlu edecek. Uzun süreli ilişkileri olan İkizler burçları ise, bugün ilişkilerindeki problemleri çözümlüyorlar. Bir insanı hayatınıza alma, duygusal bütünleşme ihtiyacınız giderek artıyor.

YENGEÇ

Yengeç burçları bugün hastalıklara karşı dikkatli olmamalılar. Mümkünse sokak yemekleri yemeyin, klimalı ortamlarda direkt soğuk havaya maruz kalmayın. Bağışıklığınız düşük. Bugün kendinizi biraz yorgun, bitkin ya da halsiz hissedebilirsiniz. Belki Cumartesi gününü kimse evde geçirmek istemez ama bu kural sizin için geçerli değil.

ASLAN

Aslan burçlarının iki haftadır süren ve tükenmeyen şansları bu gün de devam ediyor. Maddi anlamda yapmak istediğiniz yatırımlar, atmak istediğiniz adımlar varsa bu dönemi kaçırmamalısınız. Kendinizi farketmeden sürekli paradan bahsederken bulabilirsiniz. Bugün ortak programlara uymakta zorlanabilir, başınıza buyruk takılmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Pozitif enerjiniz bugün de devam ediyor. Bu aralar evrene en iyi ayak uyduran, en akışta olan burç sizsiniz. Maddi anlamda da olumlu etkiler altındasınız. Belki bugün şansınızı deneyebilirsiniz. Her ne kadar ailenizin yanında kendinizi güvende ve özgür hissediyor olsanız da evdeki bir takım problemler sizi zorlayabilir.

TERAZİ

Kendinizi çok güzel hissedeceksiniz. Öyle de olacaksınız. Ne yaparsanız yapın, bugün insanlar sizi farkedecekler ve güzel bulacaklar. Fırsat bu fırsat dışarılarda olmanız, iltifatları kabul etmeniz size iyi gelecektir. Yakın arkadaşlarınız ve kardeşleriniz konusunda bugün biraz hassassınız. Onlara karşı daha savunmasız daha kırılgansınız.

AKREP

Maddi anlamda biraz rahatlamış gözüküyorsunuz. Bugün para kazanmak, yatırım yapmak için farklı alternatifler bulabilirsiniz. Gönül işleri konusunda kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. İki kişi arasında kalabilir veya partneriniz konusunda yanılmış olabilirsiniz. Bugün sık sık yer değiştirebilir, ani kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız size iyi geliyorlar.

YAY

Çalışkan ve disiplinlisiniz ancak kendinizi yorulmuş hissediyorsunuz. Bugün biraz cinleriniz tepenizde olabilir. Kendi enerjinizi etrafınıza yaymamaya gayret etmelisiniz. Aileniz ve evinizi alakadar eden konularda kafa karışıklıklarınız olabilir. Flörtöz ruh haliniz hali hazırda güzel giden bazı şeyleri baltalayabilir.

OĞLAK

İletişim gücünüzü kullanırken dikkat etmelisiniz. Bugün söyledikleriniz yanlış anlaşılabilmeye müsait. İmalar yerine direkt konuşmayı tercih etmelisiniz. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Oğlak burçları bu haftasonu biraz meditasyon yapabilir, masaja gidebilirler, onlara çok iyi gelecektir.

KOVA

Bugün hiç beklemediğiniz kimselerden, beklemediğiniz sürpriz haberler alabilirsiniz. İşiniz ile alakalı güzel şeyler duyabilirsiniz. Arkadaşlarınıza pek zaman ayıramıyorsunuz. Bu haftasonu belki onlarla bir plan yapabilirsiniz. Size çok iyi gelecektir. Çok güçlü fikirleriniz var, zihniniz bir bilgisayar gibi durmaksızın çalışıyor. Ona kulak verin.

BALIK

Bu dönem ve bugün, partnerinizle olmak, duygusal birliktelikler ve duygusal bağlar kurmak size çok iyi geliyor. Kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Borsada veya faizde paranız varsa, güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Dışarıdaki imajınız konusunda endişeleriniz var. Bugün imajınızı sağlamlaştırmak üzere adımlar atabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();