10 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 10 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

10 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu haftaya zorlu bir başlangıç yapıyor. Özellikle iş yerinizde kendiniz olmakta oldukça zorlanacaksınız. Bugün işler bir tülü yaver gitmiyor. Zaten oldukça yoğun bir gündeminiz vardı, bir de böyle terslikler yaşamanız sizi oldukça zorlayacak. Siz tam bir işe başlamışken, konuların tekrar tekrar değişmesi canınızı sıkıyor.

BOĞA

Boğa burcu 10 Ekim ‘e değişik fikirlerle merhaba diyorsunuz. Bugün aklınıza gelecek zihn-i sinir fikirlere açık olun ve değerlendirin. Düşüncelerinize “bunlar ancak hayallerimde olur” etiketi yapıştırmadan önce, neler yapabilirsiniz bir düşünün. Bu dönem hayallerinizi gerçekleştirmeniz için oldukça uygun, bilesiniz.

İKİZLER

10 Ekim beklenmeyen kayıplar yaşayabileceğiniz bir gün. Bu sebeple eşyalarınıza göz kulak olun. Ellerinizi yıkarken yüzüğünüzü çıkartmayın, telefonunuzu olur olmaz yerlerde bırakmayın, cüzdanınızı çantanızın sağlam bir noktasına koyun vs. vs. Siz mesajı aldınız. Boşuna dostlarınıza tavır almayın, sizin iyiliğinizi istiyorlar.

YENGEÇ

Yengeç burçlarını hayal güçlerini zorlayabilecek derecede romantik bir gün bekliyor. Sıradan romantik kavramına sığmayan bir romantiklik. Uranüs’ün marjinal gücünü yanınıza almışsınız, bakalım başınıza neler gelecek. 10 Ekim ‘de partneriniz tarafından şaşırtılmaya hazır olun. Kariyer hayatınızda da sürpriz bir gelişme söz konusu olabilir.

ASLAN

Aslan burcu 10 Ekim ‘de günlük hayatın sürprizlere çok açık. İş yerinde şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Özellikle maddi anlamda beklemediğiniz kazanç haberleri gelebilir. Kaybetmeyi beklediğiniz bir ihaleyi kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Rakip kalecinin eline çarpan şutunuz gol olabilir. Uzak mesafeden son dönemde eviniz ile alakalı yaşadığınız sorunları çözecek bir öneri gelebilir.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları dikkat! Bugün hiç ama hiç beklemediğiniz bir insan size duygularını açabilir. Bir anda dengeleri değiştirecek romantik bir teklif alabilirsiniz. Haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Keyfiniz yerinizde. Hayatın size pembe tonda renkler sunduğu bu dönemin tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

TERAZİ

Eviniz, yaşam alanlarınız ve aileniz konusunda beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Bugün duygularınız sık sık değişim gösterecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla beraber hareket etmek işlerinizi kolaylaştıracak. Bu dönem takım oyununu daha yatkın olmaya gayret etmelisiniz.  Bugün fiziksel hareket gerektiren işlerde biraz zorlanabilirsiniz.

AKREP

Bugün Akrep burçlarının kapılarını farklı insanlar çalabilir. Hiç iletişimde olmadığınız veya anlaşmayı beklemediğiniz insanlarla iletişim kurabilir ve aslında ne kadar iyi anlaşabildiğinizi keşfedebilirsiniz. Ailenizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Aile fertlerinizin hayatlarında bazı aldanmalar, kandırılmalar söz konusu olabilir.

YAY

 Yay burcu hayali kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz. Bu ne demek? Siz bazı yerlerden kazanç sağlamayı ümit edebilirsiniz ancak garanti altına almadığınız hiçbir kaynak, resmi kazanç kapınız olmadığından bu kaynakları Polyannacı bir şekilde hesaplarınıza dahil edemezsiniz. Hayal kırıklığı yaşamamak için ayağınızı yorganınıza göre uzatınız.

OĞLAK

Sevgili Oğlak burçlarının dalgalanan ruh halleri, 10 Ekim ‘de onları kuaför kapısına sürükleyebilir. Kendinizde, özellikle fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki iletişim problemlerinizi bugün şifalandırabilirsiniz. Uzaklaşma isteğiniz devam ediyor. Hafta sonu tatil yapabildiyseniz tadı damağınızda kalacaktır.

KOVA

Kova burcu bugün zihninizin üretici enerjisinden faydalanın. Kova burçları için dahiler burcu derler. Bugün gerçekten de bir çok icat yapmaya, fikirler üretmeye ve ilham almaya müsait bir gündesiniz. Bu pozitif etkiyi bol bol akıtın günlük işlerinize. Satürn sizi ne ile sınarsa sınasın, siz bu sınavı geçersiniz sevgili Kovalar.

BALIK

Arkadaşlarınıza, özellikle eski arkadaşlarınıza gereken özeni göstermeniz konusunda uyarıda bulunmuştum sevgili Balık burçları. Bugün uyarılarımı dikkate almamış veya alamamış olan Balık burçları arkadaşları konusunda problemler yaşayabilirler. Arkadaşlarınızın size ani tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Siz gerçeklerden kaçtıkça, elinizdekiler de elinizden kayıp gidecekler.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load