10 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 10 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

10 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

10 Aralık ‘da tam anlamıyla bir Koç burcusunuz. Hakkını vereceksiniz cesaretin, öncülüğün, korkusuzluğun, aksiyonun, canlılığın, enerjinin ve ateşin. Sizi kandıran, sadece iyi gününüzde yanınızda olan, sahte arkadaşlıklarınızı farketme zamanınız geldi de geçiyor. Artık sadece eğlence yok. Sorunlar var, büyümek var, olgunluk var. Size büyürken de sarılan arkadaşlar seçmelisiniz.

BOĞA

Çok üzgünüm, bana kızmayın. Günlerdir aynısını yazıyor demeyin. Hala enerjiniz yetersiz. Yoruluyorsunuz, hastalanıyorsunuz, yine de hareket ediyor, dinlenmiyorsunuz. Doğal olarak iyileşemiyor, enerjinizi geri kazanamıyorsunuz. Yine dışarıdasınız. Keşke biraz dinlenseniz.

İKİZLER

Kısmetiniz açıldı sevgili İkizler burçları. Siz zaten şeytan tüylüsünüzdür. Enerjinizi topladınız mı, istediğiniz herkesi etkileyebilirsiniz. Gelecek konuşacağınız insanlarla geçmişin muhabbetini yapmamaya çalışın. Siz parlak geleceğinize bakın. Muhteşem fikirlerinizi değerlendirin.

YENGEÇ

Yengeç burcu zor bir gün, zor bir dönem.  Değişen ilişkiniz, dinamikleri bozulan hayatınız, doğum-ölüm/ kazanç-kayıp temalarındaki deneyimleriniz… Siz bence biraz hayal kurmalısınız. Geleceği düşünün. İsteklerinizi yazın. Böylece en azından enerjisel düzeyde bir değişim yakalarsınız.

ASLAN

Siz aşkı zorlarsanız, aşk da sizi zorlar. Etki tepki meselesi. Fazla tepki veriyor, çok uzun açıklamalar yapıyorsunuz. Sade ve açık olun. Ne istiyorsanız onu söyleyin. Bu şekilde sadece kafa karıştırıyor, karşı tarafı belirsizlikler içinde bırakıyorsunuz. Yaşça büyük bir insandan haber alacaksınız.

BAŞAK

Hafta sonu geldi, normalde mutlu ve keyifli olmanız gerekiyor. Ancak siz hiç de keyifli değilsiniz. Aşırı isyankarsınız ve duygusal olarak çok inişli çıkışlısınız. Özellikle ailenize karşı tutumunuz çok yaralayıcı olabilir. Lütfen biraz daha sakin olmaya çalışın. Geçmişin bilinç altınızı ele geçirdiği, zorlayıcı bir gün.

TERAZİ

Eşinizle veya partnerinizle saç-baş, kavga-dövüş olmak istemiyorsanız,  10 Aralık gününü arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Yok, kavga etmenin dayanılmaz hafifliğini tatmak istiyorsanız, ki hiç size göre değil, evde başbaşa kalın. İletişim konusunda sert ve otoriter olduğunuz gibi, duygusal anlamda da dalgalı kursunuz. Bilmem anlatabiliyor muyum.

AKREP

Duygusal kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Kalp kırabilir, isyan edebilir, isyan çıkartabilirsiniz. Sakin kalmanız pek mümkün olmadığı için, enerjinizi başka bir tarafa, mümkünse insansız bir alana akıtmanızda fayda var. Spor yapabilir, yürüyüşe çıkabilir, masaja gidebilirsiniz. Sözle dövmenin kitabını yazma potansiyelinizi başka güne saklayınız.

YAY

Sürekli değişen duygularınıza karşılık hiç değişmeyen bencilliğiniz. Dünyanın en verici, en tatlış burcu gitti, asker bir kişilik geldi. Bu disiplini ve düzeni, kendiniz ve çalışma hayatınız için uygulamanızda hiçbir sakınca yok; ancak partnerinize olan tavrınız onu kaçırabilir.

OĞLAK

Oğlak burcu kendinizi evinizde, kendi kıta sahanlığınızda daha güvende hissedeceğiniz bir Cumartesi sizleri bekliyor. Harcamalarınıza dikkat etmeli, ipin ucunu kaçırmamalısınız. Kafanızı Pazartesi gününe kadar boşaltmanız gerekiyor. Geleceğe yönelik fikirsel yatırımlar için uygun, maddi yatırımlar için uygunsuz bir gün.

KOVA

Değişen duygularınızın arkadaşlarınız ile aranızı bozmasına izin vermemelisiniz. Kendinize hakim olmanız mümkün değilse eğer, buluşmalarınızı erteleyebilirsiniz. Tutun kendinizi, aramayın. Hesap sormayın. Onlar sizi, karşılıksız arkadaşlığınızla benimsediler. Venüs Kova burcuna ilerledi. Üstelik de birinci evinizde. Özetle şu an evren size çalışıyor. Dünyanın en güzel kadınları sizlersiniz.

BALIK

Hayatınızda çok güzel şeyler olacak sevgili Balık burçları. Siz şu an negatif bile hissetseniz, ileride bir gün, bugün yaşananların neden yaşandığını anlayacaksınız. Geleceğe odaklanmak size çok iyi gelecek. Kötü şeyler düşünmeyin, kötüyü çağırmayın. Etrafınızda değişik işler yapan insanlara bakın, ilham alın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

9 Aralık günlük burç yorumları 9 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();