1 Yaş Doğum Günü Pastası

Facebook ve İnstagram'dan görülebileceği gibi, son yıllarda ülkemizde bebeklerin birinci yaş günlerine normalinden çok daha fazla önem verilmeye başlandı. Bu günde kullanılacak materyaller için bile büyük bir pazar oluşmaya başlamış durumda. Gelen misafirlere dağıtılan minik süsler, üstü yazılı kartonlar, duvar süsleri, duvarlara asılan posterler ve daha bir sürü ihtiyaç çıkmış durumda ve bu liste gitgide daha da büyümekte. Hal böyle olunca, ebeveynler bebeklerinin ilk yaş günlerine çok daha fazla önem vermeye başladıkça, alınacak 1 Yaş Doğum Günü Pastası da aynı şekilde önem kazandı.

Pastaneden alınan sıradan bir pasta yerine, çok daha gösterişli ve kişiye özel tasarlanmış lezzetli pastalar tercih edilmekte ve pasta üreticileri de bu ihtiyaca karşılık verebilmek için yaratıcılıklarının sınırlarını zorlamaktadır. Peki siz bebeğinizin 1 Yaş Doğum Günü Pastası için nasıl bir tasarım istersiniz, nelerden ilham alırsınız?

1 Yaş Doğum Günü Pastası İçin Öneriler

Bebek Pastaları

1 yaş doğum günü pastası için ilk işiniz ünlü ve büyük  pastanelerin internet sitelerine ya da dükkanlarındaki raflarına bakmak olabilir. Bebeğinizin birinci yaş günü için rahatlıkla kullanabileceğiniz alternatifler görebilirsiniz. Özel tasarlanmış farklı temalarda bir çok pasta seçeneği kafanızı biraz karıştıracak olsa da hepsini çok beğeneceğinize eminiz.

Kızlar ve erkekler için ayrı tasarlanmış, pembe ve mavi renklerde, şirin, minik, lezzetli ve şık cupcake bebek setleri bu sene en çok tercih edilenler arasında.  Ya da değişik tatlardaki kurabiyelerden de tercih edebilir ve misafirlerinize dağıtabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastası

1 Yaş Doğum Günü Pasta Modelleri

Bebeğinizin birinci yaş günü partisi için seçebileceğiniz çok fazla pasta modelleri mevcut olduğu gibi aynı zamanda bu pastalara ulaşabileceğiniz mecralar da oldukça fazla.

Herhangi bir fırın ya da pastaneye kişisel olarak gidip kendiniz de alabileceğiniz gibi, Instagram, Facebook gibi mecralardan, firmaların kendi internet sitelerinden ya da bu işi bireysel olarak evde yapan kişilerden dilediğiniz modeli seçebilir, hatta kendi kafanızdaki istediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Pastası

Bebeklerin birinci yaş günü partilerinden tercih edilen pasta modellerinin başında "1" şeklinde hazırlanmış, dışı şeker hamuruyla kaplanmış renkli pastalar geliyor.

Bunun dışında, son zamanlarda popüler olan animasyon kahramanları şeklinde yapılmış pastalar da tercih edilen modeller arasında. Ayrıca dilerseniz tematik hazırlanmış pastaları da -örneğin etrafı bebek kıyafeti şeklindeki şeker hamurlarıyla süslenmiş iki katlı bir pasta- düşünebilirsiniz. Son olarak da; üzerine bebeğinizin resmini bastırdığınız sıradan bir pastanın tamamen demode olduğu da aklınızda bulunsun.

 

 

No more pages to load

No more pages to load