Başak burçları evleniyorlar, Yengeç burçları ise 1 Şubat itibariyle kendilerini eğitime verdiler. Sizin günlük burç yorumlarınız neler söylüyor?

1 Şubat Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu anlamsız düşünceleriniz, kuruntularınız var. Yatağa rahat yatamıyorsunuz. Umursamaz tavrınız sadece günü geçirmenizi sağlıyor. Siz de herkes kadar endişeleniyorsunuz. Dışarıda taktığınız maske başkalarını kandırabilir ama gerçeği siz biliyorsunuz ve maalesef her gün o gerçekle uyuyorsunuz.

BOĞA

Fark edilme zamanınız gelmişti. Evrenin de alarmı çaldı ve artık iş yerinizde terfi vaktiniz. Bugün yarın, yakın bir zamanda beklenmeyen gelişmeler olacak ve pozisyonunuz değişecektir. Sosyal ortamlardaki özgüveniniz, herkesin birliktelik tercihini sizden yana kullanmasını sağlıyor. Birçok Boğa burcu uzak bir mesafeye taşınıyor olabilir.

İKİZLER

Kendinizi 1 Şubat günü enerjisiz, yorgun ve hiçbir şey yapmak istemez bir halde bulabilirsiniz. Aradığınızı bulamamanın tatminsizliğini yaşıyorsunuz. Ancak sizin aradığınız şey dünya üzerinde var mı acaba? Ütopik beklentiler içerisinde olmanız hem karşı tarafı hem de sizi üzüyor. Hiç belli etmeseniz de sizin de bir iç dünyanız var.

YENGEÇ

Yengeç burçları iyice kendilerini eğitime ve meraka bıraktılar. Neredeyse hayatınızın en özgür zamanlarını, en özgür kalmak istediğiniz zamanlarınız yaşıyorsunuz. Kimse size karışsın istemediğiniz gibi kendi kurallarınızı da koymaya başladınız. Hukuki konularda gündemleriniz olabilir.

ASLAN

1 Şubat ‘ta enerjisi en düşük olan Zodyaklımız Aslan burcu. Maalesef Aslan burçlarının bir süredir tadı-tuzu yok. Bu bir süreç. Biraz daha zamana ihtiyacınız var. Büyük bir olay ile dönüşmeye ihtiyacınız var. Umarım bu büyük olay aşk olur. Günlük hayatınız iyice rutinleşmeye başladı.

BAŞAK

Sürekli aynı şeyleri tekrarlıyormuşum gibi oluyor ama birçok Başak burcu için evlilik çanları çalıyor. Başak burçları artık hayatlarını yeni bir insan ile uzun soluklu bir şekilde birleştirme kararı alıyorlar. Hayallerinizdeki partneri bulmuş olmanın sevinci bir yana, bu ara ilişkiler konusunda oldukça cesaretlisiniz de. Gözünüzü kararttınız. Hayırlısı olsun.

TERAZİ

Terazi burcu günlük hayatın temposu giderek artıyor. Mars’ın Koç burcuna ilerlemesinden en çok etkilenen burçlardan bir tanesi de siz olacaksınız. Önümüzdeki 2-3 hafta hiç durmadan hareket edecek, enerjinize siz bile inanamayacaksınız. Yakın çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

AKREP

Şubat ayına müthiş bir enerji ile başlıyorsunuz. Belki yeni bir aşk, belki başka yeni bir heyecan. Sürpriz gelişmelerden çok, kendi istediğiniz ve elde ettiğiniz konular sevindirecek sizi. Biraz asi biraz gergin biraz kavgacı tavırlar sergileyebilirsiniz. Gün içinde kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

YAY

Ailenizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Aile içindeki tartışmalar duygusal olarak parlamanıza sebep olabilir. Siz sevgi, şefkat ve yumuşaklık istiyorsunuz ama maalesef işler pek istediğiniz gibi ilerlemiyor. Güneş’in para evinizde seyretmeye başlaması ile maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Gelecekteki birikimlerinizi oluşturabilmek için önce geçmiş problemleri çözümlemeniz gerekiyor. Borcunuz, kredi kartı ödemeleriniz, her ne kadar yapmanız gereken ödeme varsa, ayın başında bunları ödeyin ve bitirin. Bundan sonra da ayağınızı yorganınıza göre uzatın ki; daha rahat yaşayabilesiniz.

KOVA

Maddi anlamda o kadar şanslısınız ve kazanç elde etmek için o kadar isteklisiniz ki; kimse sizin önünüzde duramaz. Kendinize bir hedef koydunuz adım adım ilerliyorsunuz. Özgüveniniz o kadar yüksek ki; kaza ile biri size bir şeyi “yapamazsın” desin. Canınızı dişinize takar yaparsınız. Bu ara iyice hırslandınız.

BALIK

Kendinizi bir yandan güzelleştiren, bir yandan çirkinleştiren, bir yandan yaralayan, bir yandan iyileştiren bir haldesiniz. Kararlı bir yapınız yok. Zaten değişken bir insandınız, son günlerce iyice değişkenliğiniz arttı. Bunun yanı sıra, kırıldığınız için midir, kırılmamak için midir, iyice bencilleştiniz. Siz böyle bir insan değilsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.