1 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 1 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Yeni yıla sevdiklerinizle başlıyorsunuz. 2017 sürprizlerle dolu. Umarım ilk sürprizlerini almışsınızdır bile. Şimdi bugünden itibaren yavaş yavaş planlarınız gerçekleşmeye başlayacak. Umarım çağırdığınız gelecek sizi mutlu eder. Pazartesi işe gitmek zor gelebilir. Güzelce dinlenin.

BOĞA

Boğa burcu hedefler belirleyerek güne başlıyorsunuz. Ancak maalesef yine hedeflerinizi gerçekleştirecek enerjiniz yok. Konuşmak bile istemiyorsunuz. Siz böyle değildiniz iyice depresif oldunuz. Hadi, durmayın; bir şeyler yapın. Bugün yılın ilk günü, nasıl başlarsanız öyle gider.

İKİZLER

Öyle bir ruh hali ile uyandınız ki, bedeniniz orada ama ruhunuz başka yerlerde. Zihni sinir fikirler üretiyorsunuz. Kariyeriniz konusunda hala bir şeylerin netleşmemiş olması sürekli zihinde yaşamanıza sebep oluyor. Aklınıza gelen fikirleri değerlendirin. Bunun kimseye zararı olmaz. Ancak Pazartesi işinize gittiğinizde de motivasyonunuzu kaybetmeyin.

YENGEÇ

1 Ocak gününe biraz keyifsiz başladınız. Biraz daha uyursanız sizin keyfiniz yerine gelir hiç merak etmeyin. Şekerleme saatleri tüm Yengeç burçlarının kurtarıcısı. Bugün biraz sıkıldığınız konuları dile getirebilirsiniz. Kavga enerjisi yerine, uzlaşma enerjisi yayarsanız, her şey yoluna girecektir.

ASLAN

Aslan burçları için gökyüzünün saati sürekli ilişkileri işaret ediyor. Aşık olamıyorsanız eğer, bari bir ortaklık kurun, yeni adımlar atın da beni yalancı çıkarmayın. Her şeyi yapabilecek gücünüz varmış gibi hissetmek, içinizin kıpır kıpır olması, hayatınıza müdahale eden her temaya rağmen mücadele edebilmeniz… İşte bunlar hep gökyüzü.

BAŞAK

Başak burcu Pazartesi iş yerinizde sizi  güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Bugün de her şey istediğiniz gibi olacak. İşler o kadar yolunda gidecek ki, kendinizi yorulmuş bile hissetmeyeceksiniz. Maddi anlamda yine çok şanslı bir gün sizleri bekliyor. Şansınızı denemekten çekinmeyin. Kim bilir, yeni yılda talihli siz olursunuz belki.

TERAZİ

Yeni yılın ilk gününe oldukça keyifli merhaba diyorsunuz. Biraz mideniz bozulmuş, başınız dönüyor olabilir. Olsun. Bugünlük de böyle olsun. Hayatınızın değiştiğini hissediyorsunuz. Romantik anlamda bazı duygularınız var. Hisleriniz yeniden canlandı. Kendinizi değişik hissediyorsunuz.

AKREP

Akrep burcu yılın ilk gününe oldukça pozitif uyanıyorsunuz. Bugünü evde geçirmek isteyeceksiniz. Değişik duygular içinde olabilirsiniz. Bazı yaşadıklarınızı anlamaya ve daha iyi olması için fikir yürütmeye çalışıyorsunuz. Maddi konuları düşünmek için yanlış bir gün. Bütün haftanın yorgunluğunu atmanız gerekiyor.

YAY

Tüm geceki enerjiniz yetmezmiş gibi bugüne de gayet enerjik başladınız. Konuşmaya eğlenmeye ne kadar ihtiyacınız varmış. Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek gelişmelere hazırlıklı olun. Piyango almış mıydınız? Duygularınız çok inişli çıkışlı. Bir an istediğinizi diğer an istemiyorsunuz. İnsanları yormayın.

OĞLAK

Yılın ilk zamanı Oğlak zamanı. Kendinizi gayet konforlu hissediyorsunuz. Bu dönemlerde Güneş sizinle beraber olduğu için, hayatınızın her bölümünde parlama şansınız yüksek. Yeni gelir kapıları elde etmek konusunda aklınıza güzel fikirler gelebilir. İlerleyen günlerde, Merkür gerilemesinden sonra şansınızı deneyebilirsiniz.

KOVA

Arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek artıyor. Sürekli yeni birileri ile olmak istiyorsunuz. Bu durum çevrenizi genişletiyor ki; bu tam da ihtiyacınız olan şey. Yeni yıla pozitif bir enerji ile uyanıyorsunuz. Bugün kendiniz için iyi bir şey yapın. Kendinize zaman ayırın. Buna ihtiyacınız var.

BALIK

Her şey yolunda uyudunuz ancak kafanızda soru işaretleri ile uyandınız. Hayatı serbest bırakmak konusunda problem yaşıyorsunuz. En akışta olması gereken burç olmanıza rağmen son zamanlarda akışa en çok kürek çeken burç oldunuz. Bir şey olmuyorsa bir sebebi vardır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();