1 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Başak burçlarını romantik anlamda güzel bir gün bekliyor. Balık burçları ise iradelerini geri kazanmaya çalışıyorlar. Sizin 1 Nisan Cumartesi gününüz nasıl geçiyor?

1 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları bu dönem kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapılıyor olmasının tadını çıkartacaksınız.

BOĞA

Arkadaşlarınızla olmak, onların desteğini görmek bu dönem size çok iyi geliyor. Bundan da sık sık bahsediyorum. Buna rağmen halen aranızın bozuk olduğu veya size kırılmış olan arkadaşlarınız var ise, aranızı düzeltmek ve gönül almak için çok uygun bir gündesiniz.

İKİZLER

İkizler burcu hiç beklemediğiniz güzellikle gelişmeler söz konusu olabilir. İkizler burçlarının bu dönem ikili ilişkilere, ortaklıklara ve özellikle romantik ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Bu konularda bir dönüşüm söz konusu. Ailenizden aldığınız destek size iyi geliyor.

YENGEÇ

1 Nisan ‘da kendi kabuğunuzda yaşamaktan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yer açmak ve biraz da olsa gündemde olmak istiyorsunuz. Belki arkadaşlarınızla olmayı tercih etmelisiniz. Yalnızlık veya sadece partnerle yaşamak size o kadar da iyi gelmiyor.

ASLAN

Aslan burcu gücünüzü yeniden geri kazanıyorsunuz. Ne kadar zorlu bir kış geçirdiğinizi en çok siz biliyorsunuz. Bir şeyler düzelmeye başlamasaydı belki de mücadele gücünüz kalmamıştı. Bugün çok güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı konularda aydınlamalar yaşayacak, umut dolacaksınız.

BAŞAK

Başak burçları için romantik anlamda çok güzel bir gün olacaktır. Özellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan Başak burçlarını eğlenceli bir gün bekliyor. Kısa süreli ilişkileri olan Başak burçlarının se dikkatli olmaları gerekiyor. Sonlanmalar, ani bitişler söz konusu olabilir.

TERAZİ

1 Nisan ikili ilişkileri olan ve evli Terazi burçları için romantik anlamda güzel ve eğlenceli bir gün olacak. Ancak günlük hayatın kendi temalarında hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Geçmişi sağlam, eski arkadaşlarınızı kırmamalısınız. Çok şanslı bir gündesiniz.

AKREP

Akrep burcu hareket enerjinizin çok yüksek olduğu bir gün. Bugün evde kalmak, dinlenmek istemeyeceksiniz. Dışarılarda ve başkaları ile etkileşim, iletişim halinde olmayı tercih edeceksiniz. Birçok Akrep bugün spora başlayabilir, aktif bir Cumartesi geçirebilir.

YAY

Yay burcu çok mutlusunuz. Sebebini bilmediğiniz bir şekilde güne güzel başlıyorsunuz. Kendinize zaman ayırıyorsunuz, arkadaşlarınıza zaman ayırıyorsunuz, ailenize zaman ayırıyorsunuz. Bugün tembellik yok. Bugün bol bol hareket var.

OĞLAK

Oğlak burçlarının hareket enerjisi olmasına rağmen bunu doğru bir şekilde dış dünyaya yansıtamıyorlar. Evde olmayı, eviniz ile alakalı konularla ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Para ve madde muhabbetlerinden mutsuz oluyorsunuz artık. Her ne kadar çalışma ve adım adım elde etme hırsınız olsa da, bu kadar materyal muhabbetleri sevmiyorsunuz.

KOVA

İradenizi güçlendirdiniz. Bir süredir hiçbir konuda kendinize kurallar koyamıyordunuz. Bu da sizi rahatsız ediyordu. Şimdi yapılacaklar listenize yavaş yavaş daha sağdık kalabiliyorsunuz. Yakın çevrenizle olmak sizi mutlu ediyor. Değişiklik şart!

BALIK

1 Nisan ‘da kendinizi güzelleştirmek arzusundasınız. Fakat maalesef ne diyete başlayacak ne spora başlayacak ne de diğer aktivitelere başlayacak azminiz yok. Bu ara yine rehavete kapıldınız ve iradeniz zayıflaştı. Kendinizi toparlamanız gerekiyor. Yaz geliyor. Bikini sezonu açılacak.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();