1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları 1 Mayıs ‘ta aya ve haftaya kendilerini güvende hissederek başlarken, Kova burçları içsel eksiklikler hissedebilirler. Siz haftaya ve Mayıs ayına nasıl başlıyorsunuz?

1 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu ayın ve haftanın ilk gününe kendinizi güvende hissederek başlıyorsunuz. İlişkilerinizden ve çevrenizden aldığınız destekten memnunsunuz. Kendinizi geçtiğimiz haftaya göre daha sağlam ve topraklanmış hissediyorsunuz. Yoğun bir gün olacaktır.

BOĞA

1 Mayıs ‘ta Yakın çevreniz tarafından destekleniyorsunuz. Herkes bir şekilde size yardımcı olmaya çalışıyor. Ailevi konularda düzenlemek istediğiniz konular olabilir. Artık işe yarayan ve yaramayan konuları ayırt etmeli, huzuru bozan konuları tekrar tekrar dile getirmemelisiniz.

İKİZLER

Haftaya oldukça duygusal başlayacaksınız. Neler olduğunu siz de anlayamıyorsunuz. Sanki her olayda sizi hüzünlendiren bir yer buluyorsunuz. Aşırı içsel ve alıngan olabilirsiniz. Girdiğiniz ortamların enerjisini sünger gibi emiyorsunuz. Sorunlu ilişkileri sonlandırma zamanı geldi.

YENGEÇ

Telefon, e-posta ve toplantı trafiğinizin oldukça yoğun olduğu bir gün olacaktır. Problemleri çözümleme konusunda şanslısınız. Gün, genel anlamda aksiliklere gebe olabilir ama siz de problemleri pratik bir şekilde çözümleme konusunda başarılı olacaksınız.

ASLAN

Aslan burcu geçmişe perde çekmenizin zamanı geldi. Neyin yararlı neyin zararlı olduğunu kavradınız. Almanız gereken derslerinizi aldınız. Şimdi yeniye, yeninin enerjisine yer açma zamanınız geldi. Her gelen fırsata şüphe ile yaklaşmamalısınız. Değerlendirme süreçlerine izin vermelisiniz. Herkes bir şansı hak eder.

BAŞAK

Haftaya oldukça şanslı başlıyorsunuz. Her konuda güzel gelişmelere açık olun. Bereket enerjisi Başak burçları için akıyor. Çevrenizdeki insanların gücünden faydalanabilirsiniz. Bazı kişiler bir adım ileri gitmenize yardımcı olacaktır. Hisleriniz bu dönem çok kuvvetli.

TERAZİ

Terazi burcu önemsemeniz gereken insanları görmezden gelebiliyorsunuz. Genel dengeye verdiğiniz önem sebebi ile, aslında sizi çok önemseyen insanları ikinci plana atabiliyorsunuz. Haftanın ilk gününde bu hatalarınızı bir şekilde fark edebileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Evinizdeki birtakım problemlere rağmen bugün oldukça yüksek performans göstereceksiniz. Tüm işlerinizi layığı ile tamamlayacaksınız. İçinizde fırtınalar kopuyor ama siz yine de dimdik duruyorsunuz. Dışarıdan kimse içinizde neler yaşadığınızı farkında değil.

YAY

Hayatınızdaki eşiklerden geçmek, dönemeçleri dönmek kolay olmuyor. Yine de belli bir aşamaya geldiniz. Sorun ne olursa olsun gülümsemeye devam ediyorsunuz. Yeni gelişmeler ve aşklar ile Yay burçlarının keyifleri yerine gelecektir. Duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz ama yine de Polyannacılığı elden bırakmayacaksınız.

OĞLAK

1 Mayıs ‘ta haftaya kendinizi güvende hissederek başlıyorsunuz. Günlük rutinlerinden memnun olduğunuz için birçok insan gibi Pazartesi sendromu yaşamıyorsunuz. Maddi anlamda karışıklıklar yaşayabilir, hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Bugün kariyeriniz konusunda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir. Sınırlarınızı korumaya çalışmalısınız.

KOVA

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Özellikle romantik anlamda bazı beklentileriniz olabilir. Genel anlamda romantik insanlar olmamanıza rağmen, 1 Mayıs’ta sevilme ihtiyacınızın arttığını fark edebilirsiniz. Sürpriz gelirler elde edebilirsiniz.

BALIK

Balık burçları bugün çok güzeller. İsteseniz de istemeseniz de bugün insanlar sizi çok dikkat çekici ve güzel bulacaklar. Hazır dikkatler üzerinizde ve sizin de özgüveniniz yerindeyken yapmanız gereken sunumlar veya satış konuları varsa günü değerlendirebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();