1 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa ve Akrep burçları dürtüsel hareket etme eğilimindeler. Yengeçler ise disiplinli bir şekilde çalışma arzusundalar. Sizin burcunuzun 1 Mart ‘ta neye ihtiyacı ver?

1 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu  kandırıldığınızı aldatıldığınızı fark edebilirsiniz. Geçmişten kurtulmak mı, geçmişe gitmek mi istiyorsunuz, önce buna karar vermeniz gerekiyor. Eğer umurunuzda değilse neden hala profiline bakıyor, resimlerini inceliyorsunuz. Eğer umurunuzdaysa nerede hata yapıyorsunuz ya da yaptınız. Önce kendimizdeki marazları düzelteceğiz. Sonra evrene açılacağız.

BOĞA

Dürtülerinizle hareket ediyorsunuz. Bazen pozitif ve ateşleyici olabilir. Ancak bazen mantığı da devreye sokmak gerekiyor. Her el uzattığınızı elde edemezsiniz. Yavaş yavaş insanlar, onları kullandığınızı düşünmeye başlayabilir. Belki asla böyle bir niyetiniz yok. Yanlış anlaşılmamak için biraz daha sakin olun.

İKİZLER

İkizler burcu gelecek ellerinizde. Güzel işler başarmak üzeresiniz. Tek kalemde günlerdir uyarıyorum, devam de edeceğim. Duygularınızı işinize karıştırmayın. İş hayatınızdaki her türlü duygusal aktiviteden, duygusal birliktelikten ve duygusal karardan sakının. Bir kadın veya bir adam için, eşiniz bile olsa kariyerinizden ödün vermeyin. En azından bu dönem.

YENGEÇ

1 Mart ‘ta disiplinli bir şekilde çalışmaya, kariyer hedefleriniz doğrultusunda veya yaşam hedefleriniz doğrultusunda azimle çalışmaya çok müsait bir zamandasınız. Duygusal anlamda zaten neredeyse travmatik bir durumdasınız. Çok gerginsiniz. O sebeple bu derin enerjiyi en güzel geleceğinize akıtabilirsiniz.

ASLAN

1 Mart ‘ta hukuki konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir. Yasal işlemlerde tez canlılıktan ziyade daha düzenli olmak gerekiyor. Beklenmedik seyahatler, gezi ve eğitim planları söz konusu olabilir. Özel hayatınızda disiplin kazanıyorsunuz. Aşta disiplin olur mu? Bilmem belki de olur.

BAŞAK

Başak burcu genel anlamda hayatınız belli bir akışta seyrediyor. Biraz daha şefkatli olabilirseniz hem karşı tarafta açtığınız yaraları tamir edebilir hem de kendinizde açılan yaraların iyileşmesine vesile olabilirsiniz. Analitik olmakta zorlanabilirsiniz. Çok çalışın, az dinlenin. Karşılığını alacaksınız.

TERAZİ

Hayallerdeki aşkı elde etmek için doğru zamanlardasınız. Niye gelmiyor bu prens/ prenses diyorsanız; kendinize sorun. Hayatta gerçekten istediğiniz şey bir ilişki mi şu anda. Eğer öyleyse gelecektir. Daha dürtüsel davranmalısınız. Biraz kontrolü kaybetmenin kimseye zararı olmaz.

AKREP

Dürtüsel bir gün sizleri bekliyor. Özellikle romantik anlamda iç güdülerinizi dinleyerek hareket etmeye meyillisiniz. Güzel etkileşimler, yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda kırıldığınız incindiğiniz konularda kendinizi iyileştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

YAY

Yay burcu aşk hayatınız oldukça hareketleniyor. Özellikle bekar Yay burçları için hayat bu dönemden itibaren hızlıca değişmeye başlıyor. Belki süreklilik arz eden bir ilişki söz konusu olmayabilir. Ancak tabir-i caizse tam bir aşk böceğine dönüşeceksiniz.

OĞLAK

Şu dönemlerde mutluluğu madde ile birleştirmiş haldesiniz. Kazanç varsa, somut istekler yerine getirilebiliyorsa mutlusunuz. İçe dönmeyi tamamen bıraktınız. O zaman istekleriniz için daha çok çalışmanız gerekiyor. Sözlü ve yazılı iletişimde güçlü bir dönemdesiniz. Satın-alma işleri için oldukça uygun bir hafta.

KOVA

Kendi kendinizle yapacağınız konuşmalar önem kazanıyor. Benliğinizle derin bir sohbete dalma zamanınız geldi. Şaşırtacak sizi, çünkü düşündüğünüz gibi değil size söyleyecekleri. Duymak için biraz meditasyon şart. İlla bağdaş kurup gözlerinizi kapamanıza gerek yok. Kulağınızda kulaklıklarla yapacağınız kısa bir yürüyüş de meditasyondur bazen.

BALIK

Balık burcu bilinçaltınız oldukça yoğun. Balık tutulmasında bir Balık olmak. Biz normal insanlar hayal bile edemeyiz sizin zihninizden geçenleri. Rüyalarınızın karmaşası ve yoğunluğu çok normal. Sembollere dikkat etmek gerekiyor. Eğer hisleriniz tamam diyorsa aksiyona geçin. Geç kalmayın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();