1 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 1 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

1 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Ayın ilk gününe tehlikeli duygularla başlıyor olabilirsiniz. Akrep burcunda ilerleyen Ay size yakın olmayan bir enerji salıyor. Kendinizi gergin, kindar, derinden ilgi bekleyen bir halde bulabilirsiniz. 1 Kasım ‘da işleriniz yine oldukça yoğun. İşlerinizi kitabına göre de yapıyorsunuz ancak sanki elinizi kaldıracak haliniz yok. Bugün canınız ev çekiyor sevgili Koç burçları.

BOĞA

Boğa burcu takıntılı bir şekilde partnerini sıkıştırıyorsun. İlişkinizin derinliğini test etmek ister gibi bir haliniz var. Sürekli partnerinizle olmak, beraber vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle cinsel isteklerinizde artış söz konusu. Sevgi, aşk, bağlılık gibi konular 1 Kasım’da gününüzü domine etmiş durumda. İnandığınız, doğru bildiğiniz gerçekler dönüşümde.

İKİZLER

Sevgili İkizler burcu komplo teorileri ile uğraşmaktan vazgeçin. Şirketteki herkes kuyunuzu kazmaya çalışıyormuş gibi gerçek olmayan, boşuna tedirginlik yaratan duygulara sahip olabilirsiniz. 1 Kasım ‘da derin bir nefes alın ve bu düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlarla paylaşmaktan kaçının. Özellikle kariyerinizle alakalı düşüncelerinizi olumlulaştırmanız gerekiyor.

YENGEÇ

Özellikle çocuklarınızla alakalı derin endişeler taşıdığınız bir gün olabilir. Aynı şekilde partnerlik ilişkinizdeki bazı soru işaretleri de sizi endişelendiriyor. Bazen bir konuya çok fazla takılıyor onu didik didik ediyorsunuz. Yapmayın. Hem kendinize hem de çevrenize zarar veriyorsunuz. İş hayatınızda imkansızı arzulayabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu ayın ilk günü ve siz çok tedirginsiniz. Ne için endişelendiğinizi , canınızın neyi sıktığını bile tam olarak bilmiyorsunuz. Bu aralar hayat biraz üstünüze üstünüze geliyor olabilir. İmkansız bir aşkın peşine düşmüş olabilirsiniz. Belki sadece platonik duygular beslemeye başlamış olabilirsiniz. Kendinize 4-5 gün zaman tanıyın, duygularınız değişecektir.

BAŞAK

Derinde bir yerlerde birilerini acıtmak, sizin hissettiklerinizi onlara da hissettirmek istiyorsunuz. Normalde kindar bir insan değilsinizdir ancak son dönemde gelişen haksızlıklar, dolmakta olan bardağınızı taşırmış olabilir. Ne olursa olsun intikam gibi kötü duygular size göre değil. Siz ailenizde olan güzel gelişmelerin tadını çıkartın.

TERAZİ

Terazi burcu maddi anlamdaki kıskançlıklarına son vermelisin. Etrafınızdaki insanlar ile kazançlarınızı kıyaslamak sizi hırslandırıyor ve iş azmi veriyorsa güzel, ancak ne hareket ediyor, ne hayatınızda bir adım bile atmıyorsanız size bir faydası yok. Ancak içinizde gereksiz negatif duygular yaratmanızı sağlar. Hazır aşk hayatınızda mucize gelişmeler olabilecekken, hiç böyle konularla uğraşmayın.

AKREP

Sevgili Akrep burçları yılın en güzel zamanlarını geçiriyorlar. Ay, Güneş ve Merkür’ün Akrep burcunda ilerliyor olması, sizin kendinizi evren ile akış halinde hissetmenize sebep olacaktır. Yine de bu kadar Akrep teması, çok fazla his ve duyguya sebep olacaktır.

YAY

Bu dönem sabah uyandığınızda aklınızda tutamayacağınız kadar rüya görüyor olabilirsiniz. Bilinçaltı düzeyinde olan her şey gün yüzüne çıkıyor. Hatırlayabildiğiniz kadarı ile rüyalarınızı not etmeye çalışın. Bugün size bir şey ifade etmeseler de, ileride anlam kazanacaklardır.

Yay burcu için günün mottosu:

Hayallerinin peşinde koş! Bugün imkansız gözüken yarın gerçek olabilir!

OĞLAK

Çevrenizdeki insanların sürekli nasıl insanlar olduğunu sorgulamak, her daim acaba size dürüstler mi, görünen yüzlerinin arkasında başka yüzleri var mı diye sorgulamak ne size ne de onlara iyi geliyor. İnsanlar onlardan şüphe duyarsınız diye neredeyse size yaklaşmaz hale geldiler. Eskiden böyle değildiniz.

KOVA

Kova burcu kariyer hayatınız, gündeminize oturmuş durumda. Bu konuda sürekli yeni kaygılar ediniyorsunuz. Neyse ki; tüm kaygılarınıza rağmen çalışmaktan vazgeçmiyorsunuz. Kariyer hayatınızda tüm çabalarınızın ve emeklerinizin karşılığını alacağınız bir döneme giriş yaptınız. Bekleyin ve görün.

BALIK

Kalıplaşmış düşüncelerinizi değiştirmenizin zamanı gelmişti. İçinizde garip kıpırtılar, bazı konularda pişmanlıklar olabilir. Bazı Balık burçları bugün seyehat edebilirler. Yakın çevrenizde bir takım değişimler oluyor, olmak zorunda kalıyor. Kendinizi şifalandırma fırsatınız varken, eksikleriniz için adım atın. Belki bir kurs, belki bir seramoni belki de bir kitap… Işığın nereden süzüleceği belli olmaz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();