1 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları nakit akışlarını düzenleme fırsatı buluyorlar. Oğlak burçları ise bugün karamsar bir ruh hali içindeler. Gökyüzü karışık. Bu karışıklıktan sizin burcunuzun payına 1 Haziran ‘da neler düşüyor?

1 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

1 Haziran ‘daAşk hayatınız konusunda daha titiz davranıyorsunuz. Bazı konulardan şüphe edip, didik didik inceleme potansiyeliniz var. Özgüveninizi sarsabilecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş yerinizdeki konular canınızı sıkabilir. Enteresan, yaratıcı fikirleriniz var.

BOĞA

Evinize vakit ayırabilirsiniz. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz düzenlemeler var. Uzun süredir birikmiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız. Aklınıza gelen yeni fikirler, bir süredir kafanızı kurcalayan problemlere çözüm bulmanızı sağlayacak.

İKİZLER

Analitik gücünüz bugün çok daha fazla. Herhangi bir konuda ikna etmek istediğiniz kimseler var ise bugünü değerlendirmeden geçmeyin derim. Son zamanlarda çok iyi organizasyonlar yürütüyorsunuz. Başarı bulunduğunuz noktaya göre değil, size göre ilerleyen bir durum. Korkularınız olmasın. Her yerde başarıya ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu nakit akışınızı düzenleyeceğiniz bir gün. Ödenmesi gereken ödemeler yapılacak ve alınması gereken alacaklar tahsis edilecek. Aya çok şanslı başlıyorsunuz. Çevrenizin desteği arkanızda, işleriniz yolunda ve enerjiniz de doğal olarak yerinde.

ASLAN

1 Haziran ‘da elinizdeki işleri biraz karıştırmak isteyebilirsiniz. Bilinçli olarak kurcaladığınız konuların arkasından hiç de beklemediğiniz kişiler çıkabilir. Özellikle kariyer hayatınızla ilgili yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Birçok Aslan burcu artık tek bir iş ile uğraşmak istemiyor.

BAŞAK

Sonunda dengeleri kuruyorsunuz. Neyin neden olduğunu anladığınız bir süreç. Elinizdeki bazı güzellikleri kaybetmiş olabilirsiniz. Bazı Başak burçları zor dönemlerden geçiyorlar. Ancak artık neyin neden olduğunu biliyorsunuz. Bundan sonrası sizin çözümleme hızınıza bağlı olarak düzelecektir.

TERAZİ

Arkadaşlıklarınızı gözden geçiriyorsunuz. Kim iyi kim kötü, kim gerçek dost kim değiş karar verme zamanı. Siz zaten herkesle iyi geçinebiliyorsunuz. Önemli olan size nasıl davranıldığı. Geçmişteki küçük sahtekarlıklar da gün yüzüne çıkıyor. Belki üzüleceksiniz ama arkanızdan çevrilenleri öğrenmeniz size iyi gelecek.

AKREP

Kariyer hayatınız, genel gündeminizde biraz daha alt sıralara düşmüş olabilir. Bunu toparlamak arzusundasınız. Hiç umursamıyormuş gibi gözükseniz de içten içe merak ediyorsunuz. İşleriniz iyi gitmediğinde günlük hayatınıza da yansıyor. Şimdilik biraz daha vaktiniz var. Ancak çok da geç kalmamalısınız.

YAY

Yay burçları şimdiden yazı planlamaya başladılar. Tatil hazırlıkları, fiyat karşılaştırmaları, yer seçimleri bugünün ana konusu olabilir. Uzaklaşmak istiyorsunuz. Yoğun bir kış sezonu geçirdiğiniz ve çok çalıştığınız için de tatili sonuna kadar hak ettiniz. Maddi konulara gelince, oradan da iyi haberler alacaksınız.

OĞLAK

Oğlak burcu bu ara sürekli değişen bir ruh hali içindesiniz. Genel karamsar ruhunuza engel olamıyorsunuz. Yaza alışmaya çalışıyorsunuz diyelim. Kısa veya uzun tatiller ve yeni uğraşlar Oğlak burçlarına ilaç gibi gelebilir. Fırsat yaratıp biraz da kendinize zaman ayırmalısınız.

KOVA

Kova burcu ilişkilerdeki pürüzleri toparlamak için oldukça uygun bir gün. Geçmişe dair parlayan, sizi mutlu eden ve tam tersi batan ve huzursuz eden konu varsa bir bir ayıklıyorsunuz. Beklemediğiniz bir şekilde ilişkiniz düzelebilir. Üstelik de partneriniz ile iletişim kurabilirsiniz. Şaşırdınız biliyorum ama gökyüzü böyle söylüyor.

BALIK

Artık hayatınızın bir düzene girmesi gerekiyor ve siz de bunu 1 Haziran’da farkına varıyorsunuz. Tutamayacağınız sözler vermeyin ama artık bazı konularda kararlı olun. Size olan tüm güveni sarsmış durumdasınız. İşin kötüsü içten içe kendinize olan güveni de sarsıyorsunuz. Bir şeyleri yapmaya gönüllü olmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();