1 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 1 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Burçlar

KOÇ

İçinizdeki enerjinin ve duygularınızın bir araya geldiği bir gündesiniz. Bugünü partneriniz ile değerlendirebilirseniz, size çok iyi gelecek. İş yerinde yoğun bir gün geçirecek, ancak pratikliğiniz ile zorlanmadan her şeyi halledebileceksiniz. Bu ara sürekli değişen tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Fevri hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

BOĞA

Ailenizin yanında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir gün olacak. Koşa koşa eve gitmek isteyeceksiniz. Evinizdeki düzenlemelere zaman ayırmanız gerekiyor. Partnerlik ilişkileri konusunda çok şanslı bir gün. Bekar Boğa burçları yeni birileri ile tanışabilirler, tanıştırılabilirler. Risk alabileceğiniz, yatırımlarınızı yönlendirebileceğiniz bir gün. Uykusuzluk problemi yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

Bugün yaptığınız sohbetlerden çok keyif alacaksınız. İletişimlerinizi doğru kurduğunuz, kanallarınızı doğru yönlendirdiğiniz bir gün sizi bekliyor. Günlük rutininizde bir takım aksaklıklar yaşayacak olsanız da ortaklarınızdan, partnerlerinizden aldığınız destek sayesinde, tüm aksaklıkların üstesinden gelebileceksiniz. Yurtdışı ile alakalı konularda bir takım yanılgılar yaşayabilirsiniz, dikkatli olun.

YENGEÇ

Maddi anlamda keyfiniz yerinde. Bütçenizi düzenlemekle ilgili aksiyonlar alacaksınız. Çok konuşkan bir insan olmasanız da bugün kendinizi ifade etmekten oldukça keyif duyacaksınız. Sunumlar, toplantılar söz konusu olabilir. Partnerinizle sorunlarınızı çözmek için pek uygun bir gün değil. Bugünlük konuları uzatmamaya dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Çok güzel bir gün sizi bekliyor. Enerjiniz çok yüksek. Sanki içiniz içinize sığmıyor. Maddi anlamda olumlu gelişmeler, sürpriz kaynaklarla karşılaşacaksınız. Evdeki problemler biraz canınızı sıkacak olsa da, partneriniz ile geçireceğiniz zamanlar size çok iyi gelecek. İşiniz ile alakalı köklü değişikliklerden kaçınmalısınız.

BAŞAK

Başakları duygusal bir gün bekliyor. Bilinçaltınızda biriktirdikleriniz bugün su yüzüne çıkabilir. Her konuda güzel bir dönemden geçiyor olmanıza rağmen, kendinizi içsel olarak biraz sıkıntılı hissediyor olabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme gibi gündemleriniz olabilir. Bugün yeni bir ilişkiye başlamak için çok uygun bir gün!

TERAZİ

Teraziler güne güzel başlıyorlar. Maddi krizler de, ana kaynaklar ile çözüldüğüne göre artık daha olumlu bir aya başlayabilirsiniz. İletişim konusunda sözünüzü sakınmadığınız bir gün olacak. Ancak lafınızı esirgemiyeceksiniz diye, çalıştığınız ortamlarda bir takım yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyin. Herkes sizi çok seviyor, bunun değişmesini istemezsiniz.

AKREP

Kurdunuz kurdunuz başınıza geldi bugün. Maddi endişeleriniz kapıya dayandı. Endişelenmeyin, halledeceksiniz. Aşk hayatınız bugün bulanık. Partneriniz ile aranızda bir takım yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kelimelerinizi seçerken iğneleyici olmaktan kaçınmalısınız. İş yerinizde beklenmedik gelişmeler olacak. Karar vermeden önce biraz düşünün.

YAY

Yay burçları için zorlu bir gün olacak. Hatta zorlu bir hafta da olabilir. Parasal anlamda iyi birikimler yapmış bir Yay burcu iseniz sıkıntı yok, ancak ayağını yorganına göre uzatmamış bir Yay’sanız daha ayın ilk gününden zorlanmaya başlayabilirsiniz. Bugün evde de işler karışık gözüküyor.

OĞLAK

Bugün kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Sanki tüm dünyayı kontrol edebilecekmişsiniz gibi bir duygu uyanacak içinizde. Uzak mesafelere gidebilir veya gitme kararı alabilirsiniz. Yurtdışından gelecek haberleriniz var. Eviniz ve aileniz ile alakalı konularda ani gelişmeler yaşayabilir, ani kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

KOVA

Başınıza buyruk hallerinize bugün bir de fevriliğiniz eklenecek. Maddi anlamda kafa karışıklıkları yaşıyor olsanız da şans sizden yana. Yine de paranızı çar-çur etmemelisiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Bu dönem hastalıklara karşı biraz savunmasızsınız. Enerji seviyeniz düşük. Size iyi gelecek bir şeylere zaman ayırın.

BALIK

Karmakarışık bir gün sizi bekliyor. Bu ara aklınız yeterince bulanık değilmiş gibi bir de bugünkü gelişmeler çıktı başınıza. Derin nefes alın ve akşam koşarak partnerinizin yanına gidin. Size çok iyi gelecek. Partneriniz yok mu! Sorun değil, yakın arkadaşlarınız ne güne duruyorlar.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();