1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Hedef belirlemek, seçim yapmak için zorlayıcı, sosyalleşmek, başka insanlar için iyilik yapmak, başkalarına yardımcı olmak içinse şahane bir gün. Bugün kendi işlerinize yoğunlaşamadığınızı hissediyorsanız, başkalarına yardım edip, sizin durumunuzda olan başka insanların işlerini hafifletebilirsiniz.

Koç

Koç burcu haftaya güzel bir şeyler yapma arzusu ile başlıyorsunuz. İş hayatınıza yeni bir başlangıç olabilir, bazı konularda temizlikler olabilir, bir şekilde hayatınızı güzelleştirmek, değiştirmek istiyorsunuz. Uzun süredir hasta olan, iyileşmeyi bekleyen Koç burçlarına müjde; sağlık sorunlarınız sona eriyor.

Boğa

İş hayatınızla ilgili duygusal kararlar vermeye meyillisiniz. Dikkatli olmalısınız. Duygularınıza değer vermeniz, iç sesinizi dinlemeniz değerli. Ancak mantığınızla aldığınız kararları sorgulamanızda fayda olacaktır. Genel anlamda evinizle ilgili aksiyonlar alabilirsiniz. Taşınmak yer değiştirmek gibi konular söz konusu olabileceği gibi sonbahar temizliği de söz konusu olabilir.

İkizler

Duygusal anlamda kendinizle ilgili yeni keşifleriniz olabilir. Ruhunuzun birtakım konularda tepki gösterdiğini fark edebilirsiniz. Kişisel farkındalığınız, iç sesinizi dinlemeniz birçok konuda size önderlik edebilir. Aile ile ilgili, ev ile ilgili konularda bazı kayıplar, değişimler ve dönüşümler yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Haftaya duygusal anlamda zorlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Ne istediğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Bazı insanlara olan hislerinizin azaldığını veya değiştiğini fark edebilirsiniz. İletişim konusundaki trafiğinizi yönetmek ve iş çevreniz konusunda başarılı olacaksınız. Doğru zamanda doğru anlaşmalar yapabilirsiniz.

Aslan

Eşinize karşı daha farklı bir tutum sergilemeye başlayabilirsiniz. Hem kendinize hem de ona daha özgür bir alan tanımak istiyorsunuz. Uzun süredir kafanızı karıştıran konulardan bu şekilde uzaklaşmayı planlıyorsunuz. Kısa süreli ilişkilerde ani sonlanmalar söz konusu olacaktır.

Başak

Maddi anlamda hislerinizi dinleyerek sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Haftaya pozitif, herkese anlayış gösterebilen bir tutum ile başlıyorsunuz. Genel anlamda gün boyu duygularınız değişkenlik gösterebilir, sürpriz bazı olaylar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Depresyonla boğuşan Başak burçları ise, artık normalde dönüyorlar.

Terazi

Terazi burcu aşk hayatınız konusunda sizden beklenmeyecek adımlar atabilirsiniz. Artık her şeyi daha özgürce yaşamak istiyorsunuz. Kurallarınız yine sağ cebinizde duracak ama bu sefer sol cepten harcamak istiyorsunuz. Evliliklerde ve uzun soluklu ilişkilerde ani sonlanmalar söz konusu olabilir. Doğum günlerinizi kutladığımız şu zamanlar sizler için çok değerli.

Akrep

Eviniz, yuvanızla ilgili farklı duygularınız, değiştirmek istediğiniz konular olabilir. Evinizde daha özgür olmayı arzuluyor olabilirsiniz. Sizi kısıtladığını düşündüğünüz fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Gün boyu toplantılar, iş organizasyonları, arkadaş davetleri söz konusu olabilir. İşinizle alakalı bazı gerekli aksiyonları alabileceksiniz.

Yay

Haftaya pozitif bir başlangıç yapıyor ve kendinizi daha özgür hissediyorsunuz. Yenilikçi fikirleriniz çevreniz tarafından destek görebilir. İşinizi, kariyerinizi bir sonraki noktaya taşıyabileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. Gereken adımları atmakta zorlanmayacaksınız. Yay burçlarının aşk hayatları ani değişimlere gebe.

Oğlak

Haftaya maddi anlamda sürpriz gelişmelerle başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili bazı kalıplaşmış düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Gelecek için güzel planlarınız var. Artık daha kararlı ve dengeli bir şekilde ilerlemek istiyorsunuz. Hayatınız tamamen değişecek ve tüm zorluklar yavaş yavaş son bulacak.

Kova

İletişimle ilgili aksaklıklar, istediğiniz haberlerin bir türlü gelmiyor olması hayat enerjinizi düşürebilir, genel dengenizin bozulmasına sebep olabilir. Siz kendinizle barışık olmaya, iç sesinizi dinlemeye ve pozitif olmaya devam ettikçe hiçbir talihsizlik önünüzde duramayacak. Arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz.

Balık

Duygusal karışıklıklar Balık burçlarını yoruyor olabilir. Hayal gücünüzün yüksek olduğu, ilham perinizin yanınızda olduğu bir gün. Sanatsal faaliyetler, yazarlık gibi konularla uğraşan Balık burçları için oldukça verimli bir gün olacaktır. Birçok Balık burcunun evlenmek ve var olan evlilikleri ile alakalı gündemleri olabilir.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();