1 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

 Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 1 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

1 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu insanları doğuştan çok sağlam, fiziksel olarak kolay kolay zorlanmayan insanlardır. Yine de sizin de metabolizmanız zaman zaman yorulabilir. 1 Ekim ‘de o zamanlardan biri. Kendinizi fazla zorlamamanızı tavsiye ediyorum.  Enerji seviyeniz düşük olabilir, kendinizi normale göre halsiz ve neşesiz hissedebilirsiniz.

BOĞA

Bir süredir hayatınızda devam eden koşturmalardan sonra bugün bir miktar dinlenmek isteyebilir, kendi bencil isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Tüm sorumluluklarınızı layığı ile yerine getirirken bu kadarını istemek de son derece hakkınızdır. Özellikle beş duyunuzu harekete geçirecek aktiviteler size çok iyi gelecektir.

İKİZLER

1 Ekim ‘de günlük hayata karışmaktan kaçınabilir, kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Kendinize ait düzen kurduğunuz veya çok fazla aidiyet kurduğunuz mekanları tercih edebilirsiniz. Bu ara ikili ilişkiler bazında enteresan değişimler yaşıyorsunuz. Bazı ikizler burçları için ilişki bitişleri ve başlangıçları olabilir.

YENGEÇ

Günlük hayatınızın getirdikleri sizi zorluyor olabilir. Bir çok Yengeç burcu, pozitif veya negatif sebeplerden hayatlarında yeni bir sayfa açmak durumunda kalıyor. Ancak artık mücadele gücünüzün de arttığını hissediyorsunuz. Hayat karşınıza 1 Ekim ’de ne çıkarırsa çıkartsın, üstesinden gelebileceksiniz.

ASLAN

Aslan burcu, kendinize değer verir ve başkalarının size değer vermesini istersiniz. Bugün bu tema özellikle sizin gündeminizde yer alacak. Kendinizi saydırmak, dikkat çekmek ve değer görmek isteyeceksiniz. Maddi anlamda sizin için dengeli bir gün olacaktır. Gümbür gümbür aşk geliyor.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları, fazlası ile kendinize odaklandığınız, iç sesinizi dinlediğiniz bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Uzun süredir bir koşuşturma içerisindesiniz ve bu iç dengeleri oturtma hali size çok iyi gelecektir. Mümkün olduğunca evde, eviniz ile ilgili konularla ilgilenmek ve istediğiniz değişiklikleri yapma fırsatı bulacaksınız.

TERAZİ

Terazi burçlarını 1 Ekim 'de zor bir gün bekliyor. İç huzursuzluklar, dengeleri kurmada zorlanma, sık değişen ve kolayca demoralize olmaya müsait bir ruh hali söz konusu olabilir. Kafanız gereksiz yere karışabilir. Aldığınız haberlere gereğinden fazla ehemmiyet verebilirsiniz. Venüs’ün güç kaybetme durumu size de güç kaybettirebilir.

AKREP

Geçmişte kalmış ancak unutulmamış, derine gömülmüş duygular bugün tekrar canlanabilir. Romantik hayatınızı şifalandırırken belki bu eski defterleri hatırlayıp, bir daha açılmamak üzere kapatabilirsiniz. Hareketli ve sık değişen bir Cumartesi programı sizleri bekliyor. Bazı arakadaşlara dikkat etmek gerekiyor.

YAY

Bazı Yay’lar için bu Cumartesi fazladan mesai yapmak anlamına gelebilir. Genel olarak Yay burçlarının kariyerde basamaklarını çıkma azimleri devam ediyor. Çalışmasanız bile aklınız, enerjiniz, düşünceleriniz hep işinizde. Fiziksel görüntünüzde çok ani değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK

Bir çok Oğlak burcu haftasonunu tatilde veya şehir dışında geçirebilir. Fiziksel olarak uzaklaşamasanız bile, ruhsal olarak uzaklaşmak, düşünsel boyutta kendinizi yenilemek üzere aktivitelere katılabilirsiniz. Kurslar, dersaneler, özel dersler yine bu haftanın Oğlak burçları için temalarından. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

KOVA

Kova burçları ilişkilerini dengelemekte zorlanıyorlar. Özellikle uzun süreli partnerlik ilişkilerinde hem bir parlama var, hem de özel olarak bir parlatma çabası var. İlişkinizi güzelleştirmek, eski ahengini yakalamak istiyor, bunun için uğraş veriyorsunuz. Ancak yine de içinize sinmeyen bir şeyler var.

BALIK

Balık burcu işler haftasonu bile yakanızı bırakmıyor. Özellikle kariyer hayatınız ve toplum önündeki görüntünüz ile alakalı konularda devrim niteliğinde, radikal değişimler yapabilirsiniz. Sadece bugün yarın değil, bu dönem ciddi değişimlere gebe gözüküyor. Eski defterleri fazla kurcalamayın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

30 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();