1 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 1 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

1 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu o kadar düşüncelisiniz ki. İnanılmaz fazla konu var aklınızda. Öğrenmek, bilmek, araştırmak, gezmek, yeni ufuklar açmak istiyorsunuz. İç enerjiniz düşük olmasına rağmen, bir takım hedefler koymaya başlıyorsunuz. Marjinal aksiyonlar alabilirsiniz. Özellikle kariyeriniz ile alakalı yeni atılımlarınız olabilir.

BOĞA

Ayın ilk günü sizin için epey zorlu geçeceğe benziyor. Sağlığınızla ilgili probleriniz olabilir. Enerjiniz düşük. Kimse ile konuşmak istemiyorsunuz. Hayat sizi kayıplar konusunda sınayabilir. İş yerinizde disiplininizi kaybetmiş gözüküyorsunuz. Haklısınız, yorgunsunuz ve haliniz yok. Sevdiğiniz insanlarla biraz daha fazla vakit geçirmeye çalışın.

İKİZLER

Kaçan kovalanır derler. Kaçan balık büyük olur da derler. Hiçbir sıkıntı yokken ilişkinizi bu kdr önemsemiyordunuz. Şimdi bir takım problemler var ve gözünüzü hırs bürüdü. Ne olursa olsun, hem fikirsel zenginliği olan hem de ciddi bir ilişkiye doğru yol alıyorsunuz. Kariyer hayatınızda geleceğinizi görmekte zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ

1 Aralık ’ta iş yerinizde zorlanmalar yaşıyorsunuz. Bir süredir günlük rutinleriniz ve iş yerinizde bu tarz zorlanmalar yaşıyorsunuz. Özellikle romantik ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Yeni bir noktaya taşınabileceğiniz gibi, bu yeni nokta ayrılıkları da simgeliyor olabilir. Eski kurallar bırakın eskisi gibi kalsın. Yeni düzenlemeler için uygun zamanda değilsiniz. İlişkinizi teste sokmayın.

ASLAN

Aslan burcu enerjiniz çok yüksek! Hem duygusal anlamda hem de fiziksel anlamda çok güçlüsünüz. Kendinize kurallar koydunuz ve gayet güzel uyguluyorsunuz. İradenizi sergilemeniz gereken ne kadar durum varsa başarı ile hakkını vereceksiniz. İlişkilerde, özellikle evliliklerde marjinal kararlar alınabilir.

BAŞAK

Geçmişe dönme gününde, geçmişe özlem duyuyorsunuz. Bugün sosyal medyada o özlediğiniz günlerin fotoğrafını koyarsanız şaşırmayız. Kendi kendinize bir geçmişi yaşama ve yaşatma arzunuz var ama etrafınızın pek de hoşuna gitmiyor. Hadi günümüze gelin, çünkü aşk hayatınızda bir devrim olmak üzere.

TERAZİ

Ayın ilk gününe iletişim trafiği ile başlıyorsunuz. Telefonlar susmuyor. Biraz zorlanacaksınız. Yine de sizden hiçbir iş kurtulamaz. Kendinizi dengeleme süreciniz devam ediyor. Çok uğraşıyorsunuz bazen kendinizle. İpleri biraz serbest bırakabilseniz daha rahat edeceksiniz. İş hayatınızda bulanıklıklar, anlayamadığınız konular var.

AKREP

Akrep burcu kariyer hayatınızda bir dönüm noktasındasınız. Enerjiniz yüksek. Artık ne yapmak istediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Yeni kazançlar sağlayacak yollar arıyor olabilirsiniz. Şansınız yüksek. Çalışmaya devam. Aklınızdaki tilkilere biraz izin verin, tatil yapsınlar. Sizi bazen boşa  yoruyorlar.

YAY

Kendi kendinize kalmak istiyor olabilirsiniz. Bu aralar biraz bencilleşmiş de olabilirsiniz. Kendi kendinizle uğraşıyor da olabilirsiniz. Özetle gündemde kendiniz varsınız. Duygularınızı da biraz abartıyorsunuz ama olsun. Bazen hepimiz böyle şeyler hissediyoruz. Arkadaşlarınıza vakit ayırın, size iyi gelecektir.

OĞLAK

Vücudunuzda çifti olan organlarınıza dikkat etmelisiniz. (el, kol, böbrek, göz…) Bu organlarınız ile alakalı bir takım sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kendinize iyi bakın. Bazen çalışmaktan veya başkaları ile ilgilenmekten kendinizi unutuyorsunuz. Doğum günleriniz yaklaşıyor, toparlanın biraz. Kişisel bakımınıza zaman ayırmalısınız.

KOVA

Yakın çevrenizdeki insanlarla kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Çok sosyal bir burç olmanıza rağmen herkese bir kol boyu mesafeniz var. Aklınızdakileri uygulabilseniz neler yapacaksınız da, maalesef bu aralar biraz zor gözüküyor. Maddi anlamda geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Hayal edemeyeceğiniz kadar güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

BALIK

İş yerinizde, mesleğiniz ve konumunuz hakkında konuşmaktan kaçınmalısınız. Bu aralar iş yerinizde biraz duygusal olabilirsiniz. İşinize duygularınızı karıştırmamalısınız. Yönettiğiniz insanlar ile aranızda gizli bir mesafe olmalı. Yoksa başınız biraz derde girebilir. Bir takım gezi planlarınız olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();