1 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Güneş’in Aslan burcunda ilerlediği günlerde her şeyin biraz daha gözle görülür, göze batar olması doğal. Kolay sinirlenebiliriz ama belli edemeyiz. Hala Uranüs ve Satürn arkadaşlık ettiği için hala yer sarsıntılarına açık bir şekilde dünyamız.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Kaybettiklerinize odaklanmamalısınız. İçinize kapandığınız, daha fazla zamanı kendinizle geçirdiğiniz şu dönemde gelecekte neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Romantik anlamda bazı teklifler alabilirsiniz. Hayat kurmak istediğiniz düzen konusunda önünüze yeni fırsatlar çıkarabilir. Çevrenizle olan uyumunuz sizi sürekli istenen biri haline getiriyor.

Boğa

Eşinizle olan uyumunuz sizi duygusal anlamda büyütüyor. Kendinizi daha mutlu ve tamamlanmış hissediyorsunuz. Hayatınızın bir kısmında zorlu zamanlar geçiriyorsunuz. Bu süregelen bir durum. Yılın ilk yarısından beri bazı zorluklar yaşıyorsunuz. Biraz geniş düşünüp, kendi sınırlarınızı zorlayabilirseniz, bu kayıpları ve zorlanmaları fırsata çevirebilirsiniz.

İkizler

İkizler burcu çok çalışmanın karşılığını alacağınız bir gündesiniz. Gün içerisinde olacak gelişmeler, özellikle günlük rutinleriniz ve çalışma hayatınız ile ilgili olacak gelişmeler sizi çok mutlu edecek. Yabancı kaynakları iyi kullanmalısınız. Mesafe olarak sizden uzak olan bazı kimselerden fayda sağlıyorsunuz.

Yengeç

Duygularınız giderek büyüyor. Birçok Yengeç burcu ya âşık oluyor ya da var olan partnerlerine olan duyguları değişim gösteriyor. Kendinize güveniyorsunuz. Uzun süredir kendinizi hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceksiniz. Sadece vazgeçmeyin. Eğer bazı gelişmeler geç geliyorsa veya istediğiniz anda olmuyorsa hemen motivasyon kaybetmeyin.

Aslan

Uyku ve sağlık problemleri sizi zorluyor olabilir. Aşk hayatınızda işler ya çok yolunda ya da tam tersi hiç yolunda gitmiyor. Bazı Aslan burçları yeniye yelken açarken, bazı Aslan burçları uzun soluklu ilişkilerinde soru işaretleri ile dolular. Kendinize zaman ayırmalı, kendi kendinize kalmalı ve iç sesinizi dinleyecek zamanı kendinize ayırmalısınız.

Başak

Her istediğiniz organizasyonu düzenleyebilecek, istediğiniz her ortamda fark edilebilecek güce sahipsiniz. Bu dönem içinizde olan bu gücü mutlaka değerlendirmelisiniz. Özellikle iş ortaklıkları ve yeni atılımlar için evrenin sizi desteklediği bir dönemden geçiyorsunuz. Şansın yanınızda olduğunu unutmamalısınız.

Terazi

Maddi anlamda problemler yaşayan Terazi burçları için ufak da olsa bir nefes olabilecek bir gün. Bazı fırsatlar veya değişiklikler bir nebze de olsun maddi anlamda sizi rahatlatabilir. Kariyer hayatınızı hafife almamalısınız. Evren sizi yeni bir noktaya taşımak konusunda çalışıyor. Siz de bir adım atarsanız kolaylıkla yükselebilirsiniz.

Akrep

Duygusal anlamda dünden biraz daha pozitifsiniz. Kendinizi eleştirerek bulduğunuz sonuçları daha pozitif bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Uzun süredir kendinizle kalamıyor, hayatın temposu içerisinde kayboluyordunuz. Belki bugün kendinizle kalma fırsatı yakalayabilir, bir nebze de olsun kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz.

Yay

Yay burcu duygusal anlamda zorlayıcı bir gün. Kendi kendinize yaptığınız kuruntular sizi diğer konulardan uzaklaştırabilir. Kafanızın dolu olması sebebi ile normalde yapmanız gereken işleriniz aksayabilir, her zaman gösterdiğiniz performansı gösteremeyebilirsiniz. Hareket enerjiniz düşük olabilir. Fırsatınız varsa günü dinlenerek geçirebilirsiniz.

Oğlak

Sevdiğiniz insanın size verdiği destek hayatta daha başarılı olmanızı sağlıyor. Bir adım atarken şüphe duymuyorsunuz. Ortaklıkların önem kazanacağı bu dönemde, ortaklı işleri olan Oğlak burçlarının çok daha fazla çalışması gerekiyor. Arkadaşlıklarda bazı problemler gereksiz yere büyüyebilir. 

Kova

Çok hareket edin. Hiçbir organizasyonu kaçırmayın. İçinde bulunmak istemeseniz de etrafınızdaki kalabalıklara değer verin. Fırsatın nereden geleceği belli olmaz. Maddi anlamda bazı karışıklıklar, kafa karışıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Kaynaklarınızı nasıl değerlendireceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi değerlendirmelisiniz.

Balık

Kariyeriniz konusunda yaşayacağınız problemler gün içinde sizi zorlayacak. Kendinizi ifade etmek, uzun uzun anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili yanlış anlaşılmalara son vermek için adım atabilirsiniz. Şansınıza fazla güvenmemelisiniz. Normalde çok şanslı insanlarsınız ama bu dönemde sadece şans size yardımcı olmayacaktır.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load