1 Ağustos 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçlarının ikili ilişkiler konusunda şüpheleri var. Akrep burçları ise kendilerini bazı konularda fazlaca suçluyorlar. Yeni bir Ay, yeni bir enerji. Yeni Ay’a 1 Ağustos ‘ta nasıl başlıyorsunuz?

1 Ağustos Günlük Burçlar

KOÇ

1 Ağustos ‘ta koç burçları korkuları ile yüzleşmek durumunda kalabilirler. Uzun süredir rehavete kapıldığınız işleriniz karşınıza dikilebilir. Eviniz kabul ettiğiniz yerde çok mutlu ve huzurlusunuz. Genel anlamda günlük hayatınızda şanslı ve dengelisiniz. Taşınma, özellikle mesafesi fazla olan taşınmalar söz konusu olabilir.

BOĞA

Boğa burcu eşiniz veya iş ortağınız ile ilgili bazı konularda şüpheleriniz olabilir. Arkanızdan iş çevrildiğini, size doğru olanın söylenmediğini hissedebilirsiniz. Hisle kalmayın. Mutlaka devamını araştırın. Sadece hislerle hareket edip tepki vermeyin. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir ancak biraz daha fazla fikir üretmeniz gerekiyor.

İKİZLER

İş hayatınızda, kariyer hayatınızda bazı konuları istediğiniz gibi şifalandıramamış, çözüm bulamamış olabilirsiniz. Bu durum günlük rutinlerinizde sürekli aklınızda. Bazı konuları bir miktar takıntıya da çevirmiş olabilirsiniz. Bu içsel kıvranma haliniz sizi başarıya sürükleyen etkenlerden biri. Eninde sonunda istediğinizi elde edeceksiniz.

YENGEÇ

Romantik anlamdaki ilişkiler konusunda, çok derinleştiğinizi, kendinizi fazlaca kaptırdığınızı fark edebilirsiniz. Duygusal anlamda olan bağlılığınız giderek artıyor. Uzun süredir bu kadar derin duygular hissetmemiştiniz. Ancak gün içinde kendinizi mesafe olarak biraz uzakta hissedebilirsiniz. Yakınlaşmak istediğiniz halde yakınlaşamayabilirsiniz.

ASLAN

1 Ağustos ‘ta ailevi konular gün içerisinde canınızı sıkabilir. Bazı kayıplar, eski iyileştirilememiş kabuklar, yaralar, ısıtılıp ısıtılıp karşınıza çıkarılıyor olabilir. Son derece haklısınız. Siz böyle negatif konuların sürekli yaşatılmasından, tekrar tekrar konuşulmasından hoşlanmıyorsunuz. Yakın arkadaşlarla biraz zaman geçirmek durumu dengeleyebilir.

BAŞAK

Bazen iletişim diliniz çok sert olabiliyor. İnsanları uyarıyım derken kalplerini kırıyorsunuz. Daha sakin olmaya çalışmalısınız. Uyku ile ilgili problemler, mide spazmları, gece huzursuzlukları söz konusu olabilir. Ailevi konuları da gereğinden fazla kafanıza takmamalısınız. Herkes kendinden mesuldür.

TERAZİ

Maddi anlamda kendinizi yeterince güçlü hissetmiyor olabilirsiniz. Planladığınızın biraz üzerine çıktınız. Ayın başında olmamıza rağmen genel anlamda endişelisiniz. İşinizle ilgili sevindiren durumlar söz konusu olabilir. Çok çalışmanızın ve başarılarınızın karşılığını alacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Kariyerinizi küçümsemeyin.

AKREP

Akrep burcu kendinizle derin mücadeleler içindesiniz. Çok fazla konuyu sorguluyor, en büyük iğneyi kendinize batırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar hiç mi hata yapmadılar. Siz neden kendinize bu kadar fazla yükleniyorsunuz? Her şeyi tek başınıza üstlenemezsiniz. Özellikle de hayatı müşterek yaşadığınız birileri varsa.  

YAY

Kafanızın içi çok dolu. Çok fazla konuyu düşünüp, tartıyorsunuz. Duygusal olarak doyuma ulaştınız, kaldırabileceklerinizin fazlasını taşıyorsunuz. Aşk hayatınızın sürekli iniş-çıkış halinde, sürprizlerle ilerliyor olması, başta keyifliydi belki ama şu an sizi yoruyor. Geçmiş konularla yüzleşmek enerjinizi düşürüyor.

OĞLAK

Arkadaşlarınızın desteği size çok iyi geliyor. Birçok konuyu onlar sayesinde çözümlüyorsunuz. 1 Ağustos’ta içerisinde yer alacağınız organizasyonlar, girdiğiniz kalabalık ortamlar size çok iyi gelecek. Eşiniz, partneriniz veya uzun süreli iş ortağınızdan ciddi anlamda destek görecek, birlikte bir başarıya ulaşacaksınız.

KOVA

Kariyeriniz konusunda çok çalışıyorsunuz. Durumu biraz abartmış veya tam tersi olarak çok fazla rehavete kapılmış, bazı konuları fazlaca uzun süredir askıya almış olabilirsiniz. Durum her ne olursa olsun; günlük rutinlerinizde oluşacak gelişmeler, sizi sıcak tutmaya, yeni fırsatları karşınıza çıkarmaya devam edecektir.

BALIK

1 Ağustos ‘ta çok yoğun, güzel duygular içerisinde olabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak için heyecan duyuyor, yeni bir şeylere başlamanın hevesini hissediyor olabilirsiniz. Balık burçları için yeni başlangıçlar zamanı. Geride kalan günleri unutup yeniye yer açmalısınız. Güzel bir ay sizleri bekliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load