1-7 Mayıs Haftanın Kombin Önerileri

1-7 Mayıs Haftanın Kombin Önerileri, 1-7 Mayıs Kombinleri, En Şık Kombinler, Moda, Trendler

Yepyeni bir ay geldi çattı. Artık havaların ısınmasıyla da ruhumuz canlandı. Bu hafta yine 3 kombin önerisi ile karşınızdayız.İşte 1-7 Mayıs Kombin önerileri.

1-7 Mayıs Kombinleri

İlk kombinimizi gece bir davete gitmek üzere planladık .

Adını ilk kez şarkıcı Hadise’nin kız kardeşi olarak duyduğumuz  ve son zamanlarda moda dünyasında  da sık sık karşımıza  çıkan Derya Açıköz’ün koleksiyonundan bir  elbise seçtik.

1-7 Mayıs Haftanın Kombin Önerileri

‘Derya Açıkgöz,  Amsterdam’da B Fashion Academy’de Moda Tasarımı üzerine eğitim almış. İlk koleksiyonu ‘Mirror’ için bir yıllık sıkı bir calışmanın ardından  2016 yılında   Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul‘da moda severlerin karşına çıkmış..

Seçtiğimiz bu elbisenin,  öncelikle uçus uçuş tül gibi hafif olan kumaşına bayıldık. Sanki giydiğinizde üzerinizde yokmuş gibi rahat hisettirmesi en önemli detaylardan.  Ayrıca hiç dekoltesi olmaması ama hafif transparan görüntüsü  ile zarif bir şıklık sağlıyor.

Biz ayrıca beldeki korsaj görünümünü  yaka ve kol detayları çok beğendik.

Bu tarz bir elbiseyi gold renginde yüksek topuklu bir gece ayakabısı ile öne çıkarmak gerekmez mi?  Biz sizler için seçimimizi bu yönde kullandık. Aynı tonlarda kutu formatındaki bir çanta ile son noktayı koyalım istedik.

Elbisenin yaka kısmı kapalı ve detaylı olduğu için aksesuar olarak güzel bir küpe bu görünümü tamamlamaya yeterli olacaktır.

İkinci kombin önerimizi yine Elle Fashion & Art shopping fest’de rastladığımız Mehtap Elaidi koleksiyonundan bir elbise ile yaptık. Bu önden düğmeli gömlek görünümlü maxi elbise etek detayları ile de kalbimizi çalmayı başardı açıkçası.

1-7 Mayıs Haftanın Kombin Önerileri

Biz bu tür elbiseleri altına şık bir sneakerla kombinlemeyi çok seviyoruz. Hem çok modern, hem çok rahat, hem çok şık olabiliyorsunuz. Siz ne dersiniz?

Topuklu ayakkabının cazibesine hiç bir zaman hayır diyemeyiz  ama günlük yaşamda işkencesi de çekilecek gibi değil, değil mi?

Zaten elbise o kadar güzel ki yine bu kombini de küçük bir ayakkabı değişikliği ile her ortama her davete  taşımak mümkün.

Seçtiğimiz çantayı  gece de gündüz  de rahatlıkla kullanalabilmek mümkün.. Çantanın  detayları hem ayakkabıyı hem elbiseyi yakalıyor ve aykırı bir duruş da sergiliyor bizce..

Üçüncü kombin önerimizi yine spor bir şıklıktan yana kullanmak istedik.  Günlük hayatta en çok ihtiyacımız olan bu değil mi?

1-7 Mayıs Haftanın Kombin Önerileri

İster çalışıyor olsun , ister çalışmıyor hangi kadın gündüz dışarı çıkarken hem rahat hem şık olmak istemez?

 

Aslı Filinta’dan seçtiğimiz etek ve bluzu yine sade bir sneakerla tamamlamak oldu tercihimiz.. Bu genç ve yetenekli tasarımcının bir çok ürününe hayran kaldık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();