1 - 7 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

1 - 7 Mayıs Çocuk Etkinlikleri! Mayıs ayının gelmesiyle, baharla birlikte etkinlikler daha da güzelleşiyor! Detaylar kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

1 - 7 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

Niloya Müzikali 2
İstanbul - Avrupa
Trump Kültür Merkezi
Çocukların ekranlarda severek izlediği Niloya, yeni müzikaliyle sevenleri ile buluşuyor. Niloya Müzikali 2, yeni maceralar, eğlenceli şarkılar ve sürpriz karakterlerle çocuklara muhteşem bir zaman dilimi sunuyor.
Etkinlik Tarihi: 6 Mayıs
Yaş Grubu: 2 +
Denizaltı Masalı
İstanbul - Avrupa
1001 Sanat
Denizaltındaki minik Şirince Köyü'nün sakinlerinden Hamsi, deniz kızı Körli, yunuslar Riamond ve Diamond hiç beklenmedik şekilde etrafın kirlendiğinin farkına varırlar. Bu soruna çözüm ararlarken bir anda davetsiz misafirleri çıkagelir. Köpek Balığı Mudo!
Etkinlik Tarihi: 6 Mayıs
Yaş Grubu: 2 +
Tiyatro Makinesi
Ankara
Akün Sahnesi
Bir gün küçük bir tiyatro kumpanyası, yeni bir sahneye gelir. Burada dev bir tiyatro makinası ve yaratıcısı mucit ile karşılaşırlar. Mucit, yarattığı tiyatro makinası ve robotları ile gerçek oyuncular gibi tiyatro yapabileceğini iddia etmektedir.
Etkinlik Tarihi: 5 Mayıs
Yaş Grubu: 5 +

[column size=one_half position=last ]

Kerem Eser ile Sihirli Atölye
İstanbul - Asya
Hokus Pokus Çocuk Atölyesi
Ünlü illüzyonist Kerem Eser, herkes tarafından çok beğenilen ve bir o kadar da merak edilen illüzyon numaralarını, 7 Mayıs'ta Hokus Pokus Çocuk Atölyesi'nde gerçekleşecek Sihirli Atölye'de hem minik hem de yetişkin izleyicileriyle paylaşacak.
Etkinlik Tarihi: 7 Mayıs
Yaş Grubu: 6 +
Özel Yarış Arabaları
İstanbul - Asya
İstanbul Oyuncak Müzesi
Bir araba motor olmadan nasıl hareket edebilir? Engineering For Kids eğitmenleri tarafından gerçekleşecek atölye çalışmasında havanın itme kuvvetini kullanarak nasıl daha doğru bir enerji yaratılacağı öğrenilecek ve çocuklar kendi yarış arabalarını hareket ettirecekler.
Etkinlik Tarihi: 7 Mayıs
Yaş Grubu: 7 - 11
Oyuncak Heykel Atölyesi
İstanbul - Avrupa
Akbank Sanat
Hiç "heykelle oynanmaz" demeyin! Artık heykeller de hayatımızın bir parçası ve hatta çocukların oyuncakları bile olabiliyor. Bu atölyede çocuklar kendi hayallerindeki oyuncak heykelleri yapabilir ve bu heykellerle daha sonra oynayabilirler.
Etkinlik Tarihi: 6 Mayıs
Yaş Grubu: 7 - 14

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();